Adam Alari wzmacnia zespół Savills IM w sektorze living

Adam Alari wzmacnia zespół Savills IM w sektorze living

  • Dołączenie Adama Alari do zespołu Savills IM przyczyni się do zwiększenia aktywności i rozbudowania kompetencji firmy w sektorze living.
  • Adam Alari wnosi bogate doświadczenie branżowe i sektorowe nabyte na poprzednich stanowiskach zajmowanych w AXA oraz M&G.

Savills Investment Management (Savills IM), międzynarodowy menedżer inwestycyjny rynku nieruchomości, powołał Adama Alari na stanowisko Head of European Living Research. Adam Alari będzie pracował w Londynie, w głównej siedzibie firmy, a jego bezpośrednim przełożonym będzie Andrew Allen, Global Head of Research, Product Strategy and Development. 

Nominacja Adama stanowi potwierdzenie silnego zaangażowania Savills IM w sektorze living oraz podkreśla dążenie firmy do rozbudowania kompetencji i oferty w tym segmencie rynku nieruchomości. Dzięki bogatemu doświadczeniu w sektorze komercyjnych inwestycji mieszkaniowych, od strategii core po strategie value-add, Adam Alari posiada doskonałe kwalifikacje do wzmocnienia i poszerzenia możliwości inwestycyjnych Savills IM w dynamicznie rozwijającym się sektorze living.

Adam Alari posiada szerokie doświadczenie w zakresie badań rynku nieruchomości mieszkaniowych. Przed dołączeniem do Savills IM, pracował w AXA, gdzie odpowiadał za globalne badania i opracowywanie strategii w obszarze inwestycji mieszkaniowych oraz uczestniczył w powołaniu otwartego europejskiego funduszu mieszkaniowego. Doświadczenie zawodowe zdobywał również w M&G, gdzie na stanowisku analityka zajmował się różnymi sektorami rynku oraz był zaangażowany w rozwój flagowego brytyjskiego otwartego funduszu nieruchomości komercyjnych M&G.

Adam Alari, Head of European Living Research, Savills Investment Management, skomentował:

-Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do tak dynamicznego i innowacyjnego zespołu, który posiada doskonałą reputację na europejskim rynku nieruchomości. Z wielkim optymizmem patrzę na bliską współpracę z członkami zespołów badawczych i inwestycyjnych Savills IM w celu zidentyfikowania nowych możliwości w sektorze mieszkaniowym, wynikających ze strukturalnego niedoboru podaży mieszkań i zmieniających się trendów demograficznych.

O Savills Investment Management:

  • Savills Investment Management jest międzynarodowym menedżerem inwestycyjnym rynku nieruchomości
    z siecią 17 biur zlokalizowanych na całym świecie.
  • Savills Investment Management zarządza aktywami o globalnej wartości około 24,8 mld EUR (stan na koniec Q3 2021 roku).
  • Savills Investment Management oferuje kompleksowe usługi z zakresu zarządzania aktywami
    i funduszami w formie mandatów inwestycyjnych oraz funduszy dla szerokiego spektrum inwestorów, w tym firm ubezpieczeniowych, funduszy emerytalnych, fundacji i family offices. Strategie inwestycyjne obejmują zarówno strategie typu core jak i oportunistyczne.
  • W Polsce Savills Investment Management zarządza aktywami w sektorach biurowym, magazynowym i handlowym. Ich łączna wartość wynosi około 1,7 mld EUR.

Autor:

Savills Investment Management

Last Updated on 1 marca, 2022 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA