Aneta Jurkiewicz wyróżniona podczas Global Payroll Awards 2021

Aneta Jurkiewicz wyróżniona podczas Global Payroll Awards 2021

Aneta Jurkiewicz Dyrektor Zarządzająca Działem Usług Kadrowo-Płacowych Mazars  w Polsce została laureatką nagrody Payroll Manager of the Year 2021 przyznanej przez Global Payroll Association. Zwycięzcy tegorocznych nagród zostali ogłoszeni podczas gali Global Payroll Awards, która odbyła się 11 listopada 2021 r. w Hertfordshire, w Wielkiej Brytanii.

Jestem zaszczycona, że otrzymałam tę nagrodę. Obsługa płacowa ewoluuje wraz z ciągłymi zmianami w ustawodawstwie i jest obecnie postrzegana jako ważna umiejętność wymagana od każdego pracodawcy przy prowadzeniu działalności. Ta nagroda nie byłaby możliwa bez mojego zespołu, który podziela moją wizję przyszłości. Jestem również bardzo wdzięczna tym, którzy wspierali mnie w osiągnięciu sukcesu w tym prestiżowym konkursie. – powiedziała Aneta Jurkiewicz, Dyrektor Zarządzająca Działem Kadr i Płac Mazars w Polsce.

Komentując ten sukces, Monika Nowecka, Partner, Head of Outsourcing w Mazars w Polsce powiedziała:

-Cieszymy się, że Aneta została wyróżniona w corocznym konkursie Global Payroll Awards. Nagroda ta jest wynikiem pracy zespołowej oraz barometrem talentów menedżerów w naszym sektorze, a ci, którzy dotarli do samego finału konkursu, są przykładem globalnej doskonałości w zakresie obsługi kadrowo-płacowej. Mamy ogromne szczęście, że w naszej firmie pracują tak utalentowane osoby.

Aneta Jurkiewicz dołączyła do Mazars w Polsce w 2000 roku i kieruje zespołem ponad 30 specjalistów ds. płac. Posiada bogatą wiedzę i doświadczenie w zakresie płac, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz wszystkich związanych z tym usług.

Global Payroll Awards przyznawane przez Global Payroll Association, są jedynymi na świecie nagrodami dla lokalnych i międzynarodowych dostawców usług płacowych i profesjonalistów z branży. W kategorii Payroll Manager of the Year 2021, firma Mazars Polska była jedynym nominowanym dostawcą z Europy Środkowo-Wschodniej.


Autor:

Mazars

Informacje o autorze:

Mazars to międzynarodowa, zintegrowana firma specjalizująca się w audycie, księgowości, doradztwie, usługach podatkowych i prawnych*. Działając w ponad 90 krajach i terytoriach na całym świecie, korzystamy z doświadczenia ponad 42 000 specjalistów – w tym 26 000 w ramach zintegrowanego partnerstwa Mazars i 16 000 za pośrednictwem Mazars North America Alliance – pomagając różnej wielkości przedsiębiorstwom na każdym etapie ich rozwoju

W Polsce Mazars zatrudnia ponad 300 specjalistów w Warszawie i Krakowie, oferując polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom pełen zakres usług w dziedzinie audytu, outsourcingu księgowego i kadrowo-płacowego, podatków, konsultingu oraz doradztwa finansowego.

Last Updated on 25 listopada, 2021 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA