Awanse w BNP Paribas Real Estate Poland

Awanse w BNP Paribas Real Estate Poland

Pierwszy kwartał roku w firmie doradczej BNP Paribas Real Estate Poland stał pod znakiem wewnętrznych awansów. Na kolejny szczebel kariery wspięło się w sumie 9 ekspertek i ekspertów rynku nieruchomości komercyjnych, którzy na co dzień doradzają klientom pracując w działach wynajmu powierzchni biurowych i wynajmu powierzchni magazynowych, logistycznych oraz przemysłowych, a także w działach rynków inwestycyjnych i doradztwa projektowego.

-Awanse wewnątrz firmy cieszą najbardziej, bo pokazują w praktyce, że BNP Paribas Real Estate Poland to miejsce pracy, w którym czeka wiele biznesowych wyzwań. Nasza kultura organizacyjna nastawiona jest na  dzielenie się wiedzą, daje duże pole do rozwoju i możliwości pracy z ludźmi, których się po prostu lubi i z którymi lubi się pracować. Każdemu z osobna gratuluję kroku wykonanego na przód i życzę kolejnych promocji, oczywiście w ramach BNP Paribas Real Estate – mówi Erik Drukker, CEO BNP Paribas Real Estate Poland.

Rozwój zespołu poprzez wzmacnianie wewnętrznych kompetencji, jasno wytyczone, ścieżki kariery i awanse – obok projektów rekrutacyjnych – to jeden z kluczowych elementów strategii w oparciu o którą rozwija się oddział firmy doradczej BNP Paribas Real Estate Poland.

Schodami w górę PDC

Awanse nastąpiły w kierowanym przez Piotra Rusinka dziale PDC (Project and Development Consultancy), który świadczy klientom usługi z zakresu zarządzania projektami, projektowania i doradztwa transakcyjnego. Stanowiska Project & Cost Managera objęli Mateusz Głowacki i Mateusz RegulskiPrzemysław Pyrkowski awansował na stanowisko Director of Project & Comercial Management.

W Zarządzaniu też zmiany

Kolejne awanse zostały przyznane w Dziale Zarządzania Nieruchomościami, Małgorzata Sęk zarządzająca budynkami w Krakowie i związana z BNP Paribas Real  Estate Poland od ponad 7 lat została Portfolio Managerem, Jakub Strugarek awansował na stanowisko Property Menagera, a Joanna Urbańczyk ze stanowiska Senior Accountant została awansowana na stanowisko Chief Accountant.

Awanse w logistyce magazynowej, w biurach i na rynkach kapitałowych

Zmiany zaszły również w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, Agnieszka Żygieło została awansowana na stanowisko Associate Director, natomiast w dziale Rynków Kapitałowych Associate Director została Karolina Wojciechowska.

Robert Pawłowski, który z firmą związany jest od 2019 roku, obejmie stanowisko Dyrektora w Dziale Powierzchni przemysłowych i logistycznych. Drugą ważną promocją w dziale zajmującym się logistyką magazynową, który w zasadzie suchą stopą przeszedł przez pandemiczne zawirowania, jest awans Klaudii Biedrzyckiej na stanowisko Senior Consultanta.


Autor:

BNP Paribas Real Estate Poland

Last Updated on 28 kwietnia, 2022 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA