BingX łączy się z Sumsub, aby zwiększyć poziom zgodności i przestrzegać zasady „poznaj swojego klienta”

 BingX ma zaszczyt ogłosić nawiązanie współpracy z Sumsub, wszechstronną platformą weryfikacji tożsamości, zgodności i zautomatyzowanych zabezpieczeń przed fałszerstwami.

Jako platforma handlu społecznościowego i kryptowalut BingX prowadzi działalność w przestrzeni wrażliwej pod względem regulacyjnym, w której najważniejsze jest bezpieczeństwo, zgodność i przestrzeganie zasady „poznaj swojego klienta”. Aby pokonać wyzwania z nimi związane, BingX przeprowadzi integrację ze stworzonym przez Sumsub systemem „poznaj swojego klienta” opartym na zaawansowanej technologii SI wykorzystywanej do wykrywania i przeciwdziałania potencjalnym cyberprzestępstwom.

Od teraz użytkownicy BingX będą poddawani dwuetapowemu procesowi weryfikacji polegającej na 1) przedstawieniu zdjęcia z dowodu tożsamości oraz 2) kontroli biometrycznej. Z perspektywy użytkownika proces ten będzie przebiegał szybko, w sposób przejrzysty i prosty. Z perspektywy BingX system daje nadzieję na zbudowanie zaufania i przyspieszenie globalnej ekspansji.

-Jednym z nadrzędnych celów BingX na ten rok jest upowszechnienie oferowanych usług. Wymagania związane z przestrzeganiem zasady „poznaj swojego klienta” i zgodności mogą być męczące i zniechęcać nowych użytkowników do dokończenia rejestracji. Chcemy, aby nasi użytkownicy, od początku do końca, mieli jak najlepsze doświadczenia związane z korzystaniem z naszych usług. Czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie roku niż uproszczenie procedury „poznaj swojego klienta”.

Cieszymy się, że możemy wesprzeć misję BingX na rzecz stworzenia wiodącej sieci handlu społecznościowego i kryptowalut dzięki zapewnieniu procedur weryfikacji zgodnych z lokalnymi i międzynarodowymi regulacjami w sprawie przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. My się tym zajmiemy, a BingX może się w pełni skupić na rozszerzaniu oferty produktów i usług dla rosnącej rzeszy klientów – powiedział współzałożyciel Sumsub, Jacob Sever.

BingX

BingX (www.bingx.com) to utworzona w 2018 roku międzynarodowa platforma handlu aktywami cyfrowymi, spot i instrumentami pochodnymi, która zapewnia skoncentrowany na użytkowniku i otwarty ekosystem z intuicyjnymi funkcjami handlu społecznościowego. Powstała w celu wzbogacenia całego sektora kryptowalutowego, jest bezpiecznym, niezawodnym i przyjaznym dla użytkowników miejscem, w którym mogą oni handlować swoimi kluczowymi aktywami, takimi jak CosmosAXSChiliz i DAO.

Sumsub

Sumsub, założona w 2015 r., to wiodąca platforma weryfikacji tożsamości oferująca kompleksowe narzędzia techniczne i prawne, zgodne z przestrzeganiem zasady „poznaj swojego klienta” i regulacji w sprawie przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Sumsub pomaga przedsiębiorstwom w przyciąganiu większej liczby klientów, przyspieszaniu weryfikacji, zmniejszaniu kosztów i zwalczaniu fałszerstw cyfrowych. Rozwiązania spółki, oparte na uczeniu maszynowym i sztucznej inteligencji, funkcjonują na całym świecie, obsługują 6500 typów dokumentów z ponad 200 państw i terytoriów.


Autor:

Polska Agencja Prasowa

Last Updated on 31 stycznia, 2022 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA