Capgemini Polska wynajęło nowe biuro w Lublinie

Capgemini Polska wynajęło nowe biuro w Lublinie

Capgemini Polska rośnie i nie zamierza zwolnić tempa. W związku z planami rekrutacyjnymi firma zdecydowała się na wynajęcie nowej powierzchni biurowej w obiekcie CZ Office Park A, liczącej 2730 mkw. Budynek należy do Centrum Zana Holding sp. z o.o., sp. komandytowa. Proces negocjacji oraz zawarcia umowy pomiędzy Stronami wsparła międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefild.

Dynamiczny wzrost i potrzeba zatrudnienia kolejnych osób w rozrastającej się części lubelskiego oddziału to powody, dla których firma Capgemini Polska postanowiła powiększyć swoją powierzchnię biurową. Wynajem nowoczesnych przestrzeni w CZ Office, przy ul. Nałęczowskiej 14 w Lublinie z pewnością zapewni pracownikom lepszą perspektywę rozwoju zawodowego i przyjazne środowisko pracy.

-Celem Capgemini Polska sp. z o.o. jest tworzenie atrakcyjnych i rozwojowych ofert pracy, jak również nowoczesnych przestrzeni biurowych i takich udogodnień, które pozwolą na zwiększenie zainteresowania naszą firmą na rynku pracy oraz utrzymanie długoletnich, doświadczonych pracowników. To właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy się na powiększenie przestrzeni najmu w Lublinie do ponad 2700 mkw. Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych pracowników ma dla nas kluczowe znaczenie i pełni istotną rolę w naszej organizacji, dlatego oprócz standardowych miejsc pracy, nowe biura Capgemini posiadają szereg stref wspierających aktywności naszych pracowników w obszarze zawodowym tj. sale spotkań, miejsca do pracy koncepcyjnej, centrum konferencyjne; jak i osobistym: kafeterie, tzw. pomieszczenia stand up, strefy relaksu. W nowoczesnych powierzchniach biurowych, jakie zaaranżowaliśmy na potrzeby lubelskiego oddziału, z pewnością każdy poczuje się komfortowo. – mówi Agnieszka Sobuś, Head of Corporate Real Estate Services for Poland and Eastern Europe w Capgemini.

-Bardzo cieszy mnie dynamiczny rozwój lubelskiego oddziału Capgemini. Jest to niewątpliwie dowód na to, że w Lublinie wciąż mamy niewykorzystane zasoby potencjału ludzkiego, a powierzchnie biurowe nie odbiegają standardem od tych oferowanych w innych miastach regionalnych. Centrum Zana po raz kolejny udowodniło, że jest w stanie sprostać wysokim wymaganiom międzynarodowych korporacji – komentuje Agnieszka Gułaś, Senior Negotiator, Cushman & Wakefield.

CZ Office Park A to nowoczesny budynek biurowo-usługowy klasy A, usytuowany w pobliżu głównych tras komunikacyjnych Lublina, u zbiegu Al. Kraśnickiej i ulicy Nałęczowskiej. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno dla osób korzystających z transportu prywatnego, jak i publicznego. W pobliżu znajdują się główne trasy komunikacyjne miasta, a także centra akademickie. Budynek został zaprojektowany w nowoczesny sposób, korzystając z energooszczędnej technologii elewacyjnej. Wysoki standard wykończenia, klimatyzacja oraz przeszklone pomieszczenia dające dostęp do światła dziennego, zapewniają komfortowe warunki pracy.

Kontrakt na wynajem powierzchni biurowej w CZ Office Park A, podpisany przez Centrum Zana Holding sp. z o.o., sp. komandytowa oraz firmę Capgemini Polska sp. z o.o., dowodzi naszej płynnej i owocnej współpracy z najemcą. Transakcja ta cieszy podwójnie, ponieważ sfinalizowała komercjalizację budynku A w ww. komplecie. Obecnie na swoich najemców czeka również budynek D w CZ Office Park – mówi Grzegorz Turski, Wiceprezes Zarządu, Centrum Zana Holding sp. z o.o., sp. komandytowa.

Capgemini Polska w Lublinie w głównej mierze zajmuje się usługami takimi, jak service desk czy monitoring infrastruktury IT. Na zatrudnienie w ramach rozwoju lubelskiego oddziału mogą liczyć zarówno pracownicy zainteresowani wejściem do  do branży IT, jak i  posiadający bardziej zaawansowane umiejętności, doświadczeni w obszarach takich jak project management, cyber security czy zarządzanie procesami ITIL. 

O Capgemini

Capgemini to światowy lider w dziedzinie doradztwa w zakresie transformacji i zarządzania biznesem poprzez wykorzystanie mocy technologii. Celem Grupy jest dążenie do odpowiedzialnej społecznie, zintegrowanej i zrównoważonej przyszłości, w której potencjał ludzki jest wspierany nowymi technologiami. Capgemini jest odpowiedzialną i wielokulturową organizacją, liczącą ponad 300 000 pracowników zatrudnionych w prawie 50 krajach. Dzięki silnemu 50-letniemu dziedzictwu i szerokiej wiedzy branżowej cieszy się zaufaniem swoich klientów, a także jest zdolna kompleksowo zaspokoić ich potrzeby biznesowe: od strategii i projektowania rozwiązań po działania operacyjne napędzane przez dynamicznie rozwijający się i innowacyjny świat technologii chmury, danych, sztucznej inteligencji, łączności, oprogramowania, inżynierii cyfrowej i platform. W 2020 roku Grupa odnotowała globalne przychody w wysokości 16 miliardów euro


Autor:

Cushman & Wakefield

Informacje o autorze:

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 50 tysięcy pracowników w 400 biurach i 60 krajach na całym świecie. W 2020 roku jej przychody wyniosły 7,8 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.com lub na Twitterze: @CushWake 

Last Updated on 21 lutego, 2022 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA