Celsius organizuje pierwszy Hackathon NFT dla artystów i twórców oprogramowania

Celsius organizuje pierwszy Hackathon NFT dla artystów i twórców oprogramowania

Celsius, czołowa globalna platforma do zarabiania i pożyczania kryptowalut, ogłosiła dzisiaj, że planuje zorganizowanie swojego pierwszego hackathonu w Belgradzie w dniach 5-6 marca 2022 roku.

Wyzwaniem tego pierwszego hackathonu, oficjalnie nazwanego Celsius NFT Hackathon, będzie eksplorowanie zastosowań NFT w produktach Celsius z branży fintech (technologii finansowych) i DeFi (zdecentralizowanych finansów). Uczestnicy będą mogli poznać ofertę platformy Celsius, a także stojące za nią NFT i technologię. Następnie wezmą udział w 24-godzinnym wyzwaniu, w ramach którego będą łączyć te nowoczesne technologie z dotychczasowym stosem produktowym. Zachęcamy do zapisywania się wszystkich artystów, niezależnie od technologii i doświadczenia (tj. artystów, grafików, projektantów 3D itd.) oraz inżynierów oprogramowania. To niepowtarzalna szansa, żeby dowiedzieć się, jak ta ekscytująca nowa technologia ukształtuje przyszłość branży fintech.

Celsius przyzna trzem zespołom z najlepszymi pomysłami nagrody o łącznej wartości 5 tys. USD – 2,5 tys. USD za pierwsze miejsce, 1,5 tys. USD za drugie i 1 tys. USD za trzecie.

Od chwili założenia firmy, Celsius realizuje misję promowania innowacji w dziedzinach kryptowalut, DeFi, CeFi i technologii zdecentralizowanych. Pojawienie się NFT stworzyło dla nas nowy obszar do eksploracji, którego ogromny potencjał wykorzystujemy dopiero w małym ułamku. Cieszymy się na możliwość wprowadzenia nowych pomysłów wspólnie ze społecznością na tym wydarzeniu – powiedział Nuke Goldstein, współzałożyciel i dyrektor generalny Celsius.

Hackathon odbędzie się w dniach 5-6 marca 2022 r. w Impact Hub Belgrade. Artyści, twórcy oprogramowania i entuzjaści NFT mogą zapisywać się do 3 marca 2022 r. jako zespoły (do 6 osób) lub indywidualnie za pośrednictwem tego formularza.

Celsius zapewnia zarabianie na 46 różnych aktywach – w tym Bitcoin, Ethereum i stablecoin – z wypłatami co tydzień. Platforma utrzymuje najlepsze na rynku stawki dla stakingu i zarabiania na kryptowalutach poprzez ich pożyczanie instytucjom, giełdom i osobom prywatnym. Dodatkowo, Celsius zapewnia swoim partnerom światowej klasy usługi stakingu, DeFi i kopania.

Celsius

Celsius pomaga ponad milionowi klientów na całym świecie znaleźć drogę w kierunku niezależności finansowej poprzez połączenie obsługi rentowności i błyskawicznych niedrogich pożyczek dostępnych poprzez stronę internetową i aplikację mobilną. Zbudowana w oparciu o przekonanie, że usługi finansowe powinny służyć tylko najlepszym interesom klientów i społeczności, Celsius jest pozbawioną opłat platformą opartą na blockchainie, członkostwo w której zapewnia dostęp do wyselekcjonowanych usług finansowych niedostępnych poprzez tradycyjne instytucje finansowe. Więcej informacji na stronie internetowej www.celsius.network.


Autor:

Polska Agencja Prasowa

Last Updated on 1 marca, 2022 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA