Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości

Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości

Po dwóch latach przerwy powraca turniej siatkówki organizowany przez JLL!

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że po dwuletniej przerwie JLL Poland reaktywuje legendarny Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości 2022 – 11. edycja wydarzenia odbędzie się 4 sierpnia 2022 r. w Monta Beach Volley Club.

Jak w poprzednich latach głównym celem wydarzenia jest wspólne działanie na rzecz najbardziej potrzebujących. JLL planuje przekazać zebrane podczas turnieju fundusze organizacji, która wspiera najbardziej palące, aktualne potrzeby. W tym roku w związku z trwającą wojną, jako gest solidarności z naszymi sąsiadami, zgromadzone podczas aukcji charytatywnej środki przekazane zostaną na zbiórkę Polskiej Akcji Humanitarnej. Stawiając w centrum zainteresowania obszar różnorodności, JLL planuje wesprzeć także Fundację Centrum Praw Kobiet.

„JLL 11. Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości to szczególna okazja, by w duchu sportowej rywalizacji i zabawy integrować nasze środowisko, łącząc siły we wspólnym, wyjątkowym celu. Działając w duchu ESG chcemy wspólnie z naszymi partnerami i klientami napędzać pozytywne zmiany, które mają prawdziwe znaczenie” – komentuje Paulina Smaszcz, Head of Marketing & PR, JLL Polska.

Jak na każde wydarzenie sportowe przystało, nie obędzie się bez prawdziwej sportowej rywalizacji. Mecze 7-osobowych firmowych, amatorskich drużyn, w każdej minimum jedna kobieta, zostaną rozegrane na kilku boiskach równolegle, a rozgrywki prowadzone będą przez profesjonalnych sędziów i potrwają cały dzień. Sportową rozgrzewkę poprowadzą siatkarze, którzy od lat zasilają polskie drużyny siatkówki plażowej. W czasie rozgrywek darmowy wstęp na teren obiektu będą miały kibicujące rodziny i fankluby, przyjaciele, znajomi i cheerleaderki.

Po zakończeniu turnieju i wręczeniu nagród zwycięskim drużynom odbędzie się afterparty,
w trakcie którego przeprowadzona zostanie aukcja charytatywna na rzecz wybranych organizacji – Polskiej Akcji Humanitarnej oraz Fundacji Centrum Praw Kobiet.

„Mam nadzieję, że w tym roku pobijemy rekord z 2019 roku, kiedy to wspólnie, łącząc 60 drużyn, 420 zawodników i 2 500 gości, zebraliśmy oszałamiającą kwotę 1 200 000 złotych, którą przekazaliśmy na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” umożliwiając tym samym zakup urządzeń medycznych najnowszej generacji do innowacyjnych terapii komórkowych dla małych pacjentów kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei we Wrocławiu. Wszystkim, którzy byli wtedy z nami, dziękujemy raz jeszcze za udział, energię, ducha walki i ogromne serce. Zapraszamy serdecznie do udziału w tegorocznej edycji” – dodaje Paulina Smaszcz.


O JLL

JLL (NYSE: JLL) to wiodąca firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości. Misją JLL jest takie kształtowanie sektora nieruchomości, dzięki któremu świat zmienia się na lepsze. W tym celu firma wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie, pozwalające kreować najlepsze możliwości biznesowe, wyjątkowe przestrzenie oraz rozwiązania przynoszące długofalowe korzyści klientom, pracownikom oraz społecznościom, w których funkcjonuje. JLL jest spółką z listy Fortune 500 o rocznych przychodach 19,4 mld USD zatrudniającą na koniec marca 2022r. ponad 100 000 osób i obsługującą klientów w ponad 80 krajach. JLL jest marką i zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Jones Lang LaSalle Incorporated.

Last Updated on 10 sierpnia, 2022 by Anastazja Lach

KATEGORIA
TAGS