Cushman & Wakefield nawiązuje współpracę z Leadcrest Capital Partners

Cushman & Wakefield nawiązuje współpracę z Leadcrest Capital Partners

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została wybrana na zarządcę czterech nieruchomości logistyczno-produkcyjnych wchodzących w skład portfela LeadCrest Capital Partners. Całkowita powierzchnia zarządzanych budynków wynosi 51 942 mkw. Objęcie zarządzania powierzonymi obiektami zapoczątkowuje współpracę firmy LeadCrest Capital Partners z Cushman & Wakefield.

-LeadCapital Partners jest naszym nowym klientem, dla którego zarządzamy czterema nieruchomościami oferującymi powierzchnie dostosowane do potrzeb logistyki i produkcji lekkiej, zlokalizowanymi w Stargardzie pod Szczecinem, we Wrocławiu, Grudziądzu i Skarbimierzu pod Brzegiem. Są to pierwsze nieruchomości tego klienta w Polsce i cieszymy się, że to właśnie nam powierzył zarządzanie swoimi aktywami. W przypadku tych obiektów zapewnimy pełny pakiet usług operacyjnych i finansowych w zakresie zarządzania nieruchomościami – mówi Ewelina Bzowska, Senior Portfolio Manager, Cushman & Wakefield. 

-Nieustannie wzmacniamy naszą obecność w Polsce i cieszymy się z nawiązania współpracy z firmą Cushman & Wakefield, która będzie zarządzać naszym zdywersyfikowanym portfelem nieruchomości na terenie Polski. Cushman & Wakefield oferuje kompleksowe usługi w skali całego kraju, korzystając ze wsparcia doświadczonego zespołu specjalistów. W ramach jednej z naszych kluczowych inicjatyw będziemy czerpać z praktyki i wiedzy Cushman & Wakefield w obszarze ESG, aby podnieść parametry środowiskowe naszego portfela – komentuje Mark Bernal, Dyrektor Zarządzający i Dyrektor Działu Zarządzania Aktywami w Lead Crest Capital Partners.

O LeadCrest Capital Partners

Firma LeadCrest Capital Partners, założona przez zespół ekspertów z międzynarodowym doświadczeniem, jest pierwszym europejskim funduszem specjalizującym się w 100% w transakcjach sale-leaseback oraz inwestycjach build-to-suit. Posiada biura w Luksemburgu, Paryżu i Londynie. W ramach działalności prowadzonej w Europie oferuje firmom z nią współpracującym niebankowe rozwiązania kapitałowe oparte na monetyzacji aktywów nieruchomościowych i dostosowane do indywidualnych potrzeb. LeadCrest kieruje się rygorystycznymi zasadami przy budowie portfeli obejmujących wszystkie klasy aktywów, od tradycyjnych nieruchomości komercyjnych po wyspecjalizowane budynki operacyjne różnej wielkości i we wszystkich sektorach. Więcej informacji na stronie: www.leadcrestcap.com.

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 50 tysięcy pracowników w 400 biurach i 60 krajach na całym świecie. W 2020 roku jej przychody wyniosły 7,8 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.com lub na Twitterze: @CushWake 


Autor:

Cushman & Wakefield

Last Updated on 28 lutego, 2022 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA