Cushman & Wakefield powierza Bogumile Kompowskiej kierowanie działem Design & Build w Polsce

Cushman & Wakefield powierza Bogumile Kompowskiej kierowanie działem Design & Build w Polsce

Po dobrych wynikach osiągniętych w 2021 r. międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield zatrudniła kolejną osobę na kluczowym stanowisku. Bogumiła Kompowska dołączyła jako Design & Build Lead i będzie kierować działem Design & Build na Polskę i odpowiadać za dalszy rozwój oraz ekspansję tej linii serwisowej.

Bogumiła Kompowska do Cushman & Wakefield dołącza po ponad 7 latach pracy w Tetris Poland, gdzie była odpowiedzialna za obsługę kluczowych klientów korporacyjnych na rynku polskim jak i Europy Środkowo-Wschodniej. Posiada bogate doświadczenie w pracy z międzynarodowymi zespołami realizującymi kompleksowe projekty fit-outowe dla firm z wielu branż. Do jej obowiązków należało zarządzanie procesami i ryzykiem podczas realizacji projektów w formule Design & Build oraz koordynowanie zespołów project managerów, kosztorysantów i projektantów.

Od ponad 16 lat jest związana z rynkiem nieruchomości komercyjnych. W swojej karierze zrealizowała projekty na rzecz globalnych instytucji finansowych i technologicznych, funduszy inwestycyjnych, a także deweloperów komercyjnych.

– Bogumiła jest jedną z najlepszych specjalistek w branży i zatrudnienie jej ma dla nas znaczenie strategiczne. Naszym celem jest rozwój działalności w obszarze Design & Build w Polsce i całym regionie EMEA, aby oferować naszym klientom konkurencyjne i atrakcyjne rozwiązania pod klucz w zakresie prac fit-outowych i remontowych. Spodziewamy się, że rok 2022 będzie obfitował w sukcesy, w których Bogumiła odegra istotną rolę – mówi Andrew Frizell, Head of Project & Development Services Poland.


Autor:

Cushman & Wakefield

Informacje o autorze:

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 50 tysięcy pracowników w 400 biurach i 60 krajach na całym świecie. W 2020 roku jej przychody wyniosły 7,8 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.com lub na Twitterze: @CushWake 

Last Updated on 7 lutego, 2022 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA