Cushman & Wakefield z certyfikatem HR najwyższej jakości 2022

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield uzyskała certyfikat HR Najwyższej Jakości 2022 przyznawany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Zasobami Ludzkimi (PSZK).

Certyfikat HR Najwyższej Jakości to potwierdzenie, że firma jest dobrym, wiarygodnym i rzetelnym pracodawcą, stosującym w ramach strategii personalnej nowoczesne i wartościowe rozwiązania. Pośród nagrodzonych pracodawców, znajdują się firmy, które w sposób zrównoważony i odpowiedzialny wdrażają inicjatywy wyznaczające dalsze trendy i promujące wysokie standardy w tym obszarze. Certyfikat przyznawany jest raz w roku na podstawie badania ankietowego obejmującego całokształt działań HR, efektywność wdrożonych procesów, ofertę dla pracowników, konkretne statystyki oraz analizę wybranego projektu, który został wdrożony w życie i miał znaczący wpływ na realizację strategii biznesowej. W badaniu biorą udział firmy z networku PSZK. 

-Tak jak na przestrzeni ostatnich lat zmieniała się znacząco rola agenta w branży nieruchomości, który stał się doradcą posiadającym bardzo szeroką wiedzę i kompetencje, tak zmienia się też rola HR w organizacji. Cieszę się, że podejmowane przez nas działania, proaktywne wyznaczanie dalszych kierunków rozwoju, bliska współpraca z partnerami biznesowymi oraz ambitna strategia personalna na kolejne lata, zostały docenione przez rynek i owocują takimi nagrodami jak Certyfikat Najwyższej Jakości. Jest to kolejne wyróżnienie po Friendly Workplace, Inwestor w Kapitał Ludzki oraz Diversity in Check, co z jednej strony bardzo nas cieszy, z drugiej – podnosi znacząco poprzeczkę na przyszłość. Jestem przekonana, że dalsza kontrybucja w promowanie dobrych praktyk w obszarze HR oraz nasze zaangażowanie w budowanie unikatowej kultury organizacji, wzmocni naszą pozycję na rynku nieruchomości komercyjnych – mówi Anna Trochim, Dyrektor Personalna, Cushman & Wakefield.


Autor:

Cushman & Wakefield

Informacje o autorze:

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 50 tysięcy pracowników w 400 biurach i 60 krajach na całym świecie. W 2020 roku jej przychody wyniosły 7,8 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.com lub na Twitterze: @CushWake 

Last Updated on 27 stycznia, 2022 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA