Dział biurowy w BNP Paribas Real Estate Poland rośnie

Dział biurowy w BNP Paribas Real Estate Poland rośnie

Do zespołu zajmującego się wynajmem powierzchni biurowych dołączyła Dorota Mielke i objęła stanowisko Associate Director. Jej głównym zadaniem w nowej roli będzie dbanie o rozwój biznesu oraz doradztwo w zakresie strategii biurowych oraz wynajmu powierzchni.

-Dorota jest cenioną ekspertką z bogatym, a w dodatku bardzo różnorodnym doświadczeniem. Wzmacnia zespół, który wielokrotnie już udowadniał swoją wartość oferując klientom przemyślane rozwiązania w pełni uwzględniające ich perspektywę biznesową, potrzeby, możliwości i potencjał. Jestem przekonany, że Dorota wniesie do naszej pracy nowe, świeże spojrzenie i pomysły – mówi Mikołaj Laskowski, z Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate.

W zespole kierowanym przez Mikołaja Laskowskiego nowa dyrektorka wszystkie biurowe projekty będzie prowadzić w zgodzie z firmowym podejściem SIMS (Smart Integrated Management Solutions). Zakłada ono szersze i bardziej kompleksowe wspieranie klientów, w które zaangażowani są eksperci z różnych działów. Poza rozwojem biznesu i opieką nad kluczowymi klientami i partnerami BNP Paribas Real Estate Poland, nowa dyrektorka będzie także odpowiadać za wsparcie w przygotowywaniu analiz rynkowych oraz raportów, a także za rekomendacje uwzględniające najlepsze praktyki z zakresu ESG.

-Cieszę się, że dołączam do mocnego i zgranego zespołu i liczę, że moje doświadczenie pozwoli nam osiągać ambitne cele, a mądre i odważne rekomendacje wyróżnią nas na tle rynkowej konkurencji – mówi Dorota Mielke, nowa Associate Director, BNP Paribas Real Estate Poland

Dorota Mielke jest ekspertką z 15-letnim doświadczeniem zarządczym w projektach realizowanych na rynku nieruchomości komercyjnych. Przez większość kariery zawodowej związana była z jedną z wiodących firm doradczych działających na rynku nieruchomości. Na swoim koncie ma doradztwo w wielu transakcjach w których uczestniczyły podmioty o zasięgu europejskim i globalnym. Dorota Mielke wspierała komercjalizację takich budynków jak: LIXA, Eurocentrum Office Complex, Prosta Tower czy Proximo I. Nowa Associate Director zdobywała również doświadczenie w firmie specjalizującej się w projektowaniu i realizacji powierzchni biurowych dla klientów z różnych sektorów, w której kierowała pracami działu handlowego.

Dorota Mielke jest absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.


Autor:

BNP Paribas Real Estate Poland

Last Updated on 12 czerwca, 2022 by Valeriia Honcharuk

Udostępnij
KATEGORIA