Ewa Rostkowska dołącza do zespołu Alternative Investments w dziale rynków kapitałowych Cushman & Wakefield

Ewa Rostkowska dołącza do zespołu Alternative Investments w dziale rynków kapitałowych Cushman & Wakefield

Ewa Rostkowska objęła stanowisko Senior Consultanta i dołącza do działu Alternative Investments, Capital Markets w międzynarodowej firmie doradczej Cushman & Wakefield. Ewa będzie odpowiedzialna między innymi za przygotowanie strategii inwestycyjnych na rynku nieruchomości mieszkaniowych, obsługę transakcji, doradztwo deweloperskie, doradztwo w zakresie sprzedaży i pozyskiwania nieruchomości z szeroko pojętego sektora mieszkaniowego.

Ewa Rostkowska pracowała dotychczas między innymi jako szef działu badań i rozwoju biznesu w międzynarodowej grupie Alkyon z siedzibą w Austrii. Jej praca obejmowała zarządzanie, monitorowanie i raportowanie różnych produktów nieruchomościowych oraz zmian gospodarczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Ewa pracowała także nad analizą i rozwojem produktu w segmentach PRS, mieszkań studenckich, biur i powierzchni coworkingowych. Wcześniej pracowała w renomowanych firmach deweloperskich Skanska i Dom Development. W ramach swoich zadań  była odpowiedzialna za analizę danych i strategie dotyczące poszczególnych produktów nieruchomościowych, takich jak PRS, mieszkania studenckie, budownictwo mieszkaniowe, senior housing. Ewa była też członkiem zespołu w Orange odpowiedzialnym za sprzedaż portfela nieruchomości będącego własnością Spółki.  Ewa jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej i posiada tytuł CCIM.

-Bardzo się cieszę, że nasz zespół zajmujący się doradztwem transakcyjnym w sektorze mieszkaniowym powiększył się o świetnego eksperta z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w firmach deweloperskich, korporacji posiadającej różnego typu aktywa nieruchomościowe jak i w funduszu inwestycyjnym. Jestem przekonana, że jesteśmy zespołem doradców świadczących najwyższej jakości usługi dla naszych Klientów. – mówi Mira Kantor-Pikus, Partner w Dziale Rynków Kapitałowych w Cushman & Wakefield, odpowiedzialna za Doradztwo Dłużne i Alternatywne Inwestycje.


Autor:

Cushman & Wakefield

Informacje o autorze:

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 50 tysięcy pracowników w 400 biurach i 60 krajach na całym świecie. W 2020 roku jej przychody wyniosły 7,8 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.com lub na Twitterze: @CushWake 

Last Updated on 1 lutego, 2022 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA