Firma COMPULOCKS LOGISTICS EU z nowym magazynem na terenie Warszawy

Firma COMPULOCKS LOGISTICS EU z nowym magazynem na terenie Warszawy

Compulocks Logistics EU sp. z o.o. wynajął 870 mkw. powierzchni magazynowej i 145 mkw. powierzchni biurowej w obiekcie Diamond Business Park Ursus. Klienta reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Firma Compulocks jest dostawcą zabezpieczeń i rozwiązań sprzętowych np. dla tabletów i komputerów. Firmom oferuje wsparcie w zakresie obsługi klientów i wzmocnienia wizerunku marki. Dostawca nawiązał współpracę m.in. z takimi podmiotami jak Apple, Samsung, Facebook, Google, Twitter. Compulocks Brands to rodzina marek, obejmująca Maclocks, Compulocks, ELDMount i inne.

Obiekt będący przedmiotem niniejszej transakcji zlokalizowany jest w bardzo atrakcyjnym miejscu pod kątem transportu publicznego, stanowiącego ważny element dla pracowników. Potrzeby firmy Compulocks związane z wielkością powierzchni przeznaczonej do magazynowania towaru, zostały zaopiekowanie w budynku kompleksu Diamond Business Park w Ursusie.

Firma Compulocks poszukiwała obiektu o wysokim standardzie oraz atrakcyjnej lokalizacji w Warszawie. Diamond Business Park Ursus idealnie wpisuje się w zapotrzebowanie firmy. Dzięki współpracy wszystkich stron zaangażowanych w ten projekt, transakcję udało się przeprowadzić sprawnie i owocnie – komentuje Tomasz Bulej, Negocjator, Cushman & Wakefield.

-Diamond Business Park Ursus DBP to park w całości zarządzany i komercjalizowany przez White Star Real Estate. Stale podejmujemy działania na rzecz podnoszenia standardu naszego projektu, dzięki czemu od lat cieszy się popularnością zarówno wśród obecnych, jak i nowych najemców. Cieszymy się, że Compulocks Logistics EU dołącza do grona najemców Diamond Business Park Ursus. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że transakcja przyniosła obustronną satysfakcję – dodaje Urszula Rasmussen, Head of Industrial Leasing, White Star Real Estate.


Autor:

Cushman & Wakefield

Informacje o autorze:

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 50 tysięcy pracowników w 400 biurach i 60 krajach na całym świecie. W 2020 roku jej przychody wyniosły 7,8 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.com lub na Twitterze: @CushWake 

Last Updated on 18 lutego, 2022 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA