Firma GlideFast Consulting otrzymuje wyróżnienie dla najlepszego elitarnego partnera ServiceNow roku 2022

Firma GlideFast Consulting otrzymuje wyróżnienie dla najlepszego elitarnego partnera ServiceNow roku 2022

Firma GlideFast Consulting ogłosiła, że została wyróżniona jako najlepszy elitarny partner ServiceNow roku 2022 w regionie Ameryk. Firma GlideFast wykazała się zaangażowaniem w działalność na platformie ServiceNow, które znalazło wyraz w wiodących w branży wdrożeniach rozwiązań u klienta i zdolności do wykazania znacznego wzrostu.

Organizacja ServiceNow Global Alliances and Channel Ecosystem (ACE) zajmuje się uznawaniem osiągnięć najlepszych w swojej klasie partnerów, którzy przyczyniają się do wzrostu ServiceNow, pomagając naszym wspólnym klientom w osiąganiu sukcesów w biznesie. Tegoroczne nagrody przyznano na podstawie wyników partnerów za 2021 r. Ocenie podlegały następujące główne cechy: udział w przychodach / wzrost przychodów, rozwój linii produktów, wzrost przepływu pracy oraz rozwój kompetencji i umiejętności; oraz innowacje w biznesie mające wpływ na transformację cyfrową.

Nagroda została wręczona w piątek 4 lutego 2022 r. podczas wydarzenia cyfrowego ServiceNow’s Americas Partner Awards.

GlideFast Consulting jest firmą konsultingową założoną przez architektów i deweloperów ServiceNow w 2015 r. Jeśli chodzi o kilka ostatnich lat, zespół szybko zajął czołową pozycję w ekosystemie partnerów ServiceNow i zyskał status partnera elitarnego, zapewniając najlepsze rozwiązania IT organizacjom, szczególnie z branży telekomunikacji, opieki zdrowotnej, finansów i technologii. W ciągu ostatnich kilku lat firma GlideFast odnotowała ogromny wzrost. Firma zainicjowała program rozwoju ServiceNow pod nazwą GlideFast Consulting University i nawiązała współpracę z byłymi partnerami elitarnymi ServiceNow, CloudPires i Pharicode.

-Jesteśmy zaszczyceni i zobowiązani, że mogliśmy otrzymać tę najbardziej prestiżową nagrodę ServiceNow. To powód do dumy dla każdego członka zespołu GlideFast z osobna. Uzyskanie tego wyróżnienia było możliwe dzięki ich codziennym wzmożonym wysiłkom. W imieniu zespołu GlideFast chciałbym podziękować wszystkim wspaniałym członkom zespołu ServiceNow współpracującym z nami i z naszymi lojalnymi klientami, którzy powierzają nam swoje najważniejsze inicjatywy – powiedział Michael Lombardo, dyrektor generalny GlideFast Consulting.

W ostatnim roku firma ServiceNow kontynuowała rozwój globalnego ekosystemu partnerskiego, budując bliskie relacje z partnerami w celu wspierania klientów w realizacji transformacji cyfrowej i dostosowywaniu się do nowych warunków pracy. Członkostwo w programie partnerskim ServiceNow dało nam narzędzia umożliwiające wskazanie wspólnych inicjatyw wejścia na rynek i innowacyjnych ofert i rozwiązań, które zapewniają wymierne korzyści biznesowe klientom i przyspieszają wzrost platformy ServiceNow.

-Dziękujemy za uznanie naszego udziału w rozwoju ServiceNow. Będziemy kontynuować naszą misję polegającą na utrzymaniu pozycji bezsprzecznego lidera ServiceNow. Oczekujemy od siebie wiele – poprzeczka została ponownie podniesiona – powiedział Jarred Pippy, dyrektor ds. operacyjnych GlideFast Consulting.

Firma GlideFast Consulting cieszy się z nagrody otrzymanej od ServiceNow, ale pozostaje skoncentrowana na wzroście, ulepszeniach i ekspansji. Nagroda jest kolejnym przykładem zaangażowania firmy na rzecz utrzymania pozycji lidera w globalnym ekosystemie ServiceNow. Firma obrała sobie nowy cel uzyskania statusu Global Elite dzięki ekspansji międzynarodowej dokonanej w tym roku.

GlideFast Consulting

GlideFast jest partnerem ServiceNow i firmą świadczącą usługi specjalistyczne, która zapewnia dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania i usługi profesjonalne mające zastosowanie we wdrożeniach, integracjach, zarządzanych usługach wsparcia, rozwoju aplikacji i szkoleniu. Więcej informacji na www.glidefast.com. Nawiąż kontakt z naszym zespołem na LinkedIn: www.linkedin.com/company/glidefast.


Autor:

Polska Agencja Prasowa

Last Updated on 8 lutego, 2022 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA