Fundacja Leny Grochowskiej zaprasza na NADZWYCZAJNY KONCERT – POMOC dla UKRAINY

Fundacja Leny Grochowskiej zaprasza na NADZWYCZAJNY KONCERT – POMOC dla UKRAINY

Fundacja Leny Grochowskiej zaprasza na NADZWYCZAJNY KONCERT – POMOC dla UKRAINY, z którego całkowity przychód zostanie przekazany na wsparcie organizacji pobytów w Polsce uchodźców z Ukrainy.

Artystą koncertu będzie Vadim Brodski, znakomity polski wirtuoz skrzypiec, urodzony na Ukrainie. Koncert odbędzie się we środę, 9 marca br., godz. 19.00, w Arche Hotel Krakowska, al. Krakowska 237 w Warszawie. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

W trakcie koncertu będzie przeprowadzona zbiórka funduszy, na rzecz organizacji pobytów uchodźców z Ukrainy.

W programie przewidziano również aukcję sztuki profesjonalnej i nieprofesjonalnej. Koncert będzie miał charakter spontaniczny, rotacyjny (przyjdź…chociaż na chwilę) i postaramy się pomieścić wszystkich.

Warto podkreślić, że Fundacja Leny Grochowskiej w hotelach Arche w całej Polsce, zakwaterowała już prawie 5 000 uchodźców z Ukrainy. Są to w szczególności kobiety, matki z dziećmi, niepełnoletnia młodzież i seniorzy.

Przed i po koncercie zostanie uruchomiona również zbiórka żywności i produktów, które niezbędne są do życia uchodźcom (żywność hermetycznie zapakowana o długiej dacie ważności, woda do picia, napoje, chemia i środki czystości).

Liczymy na wsparcie.


Autor:

Arche

Last Updated on 7 marca, 2022 by Anastazja Lach

KATEGORIA