Klienci Walutomatu nie zapłacą za przelewy do i z Ukrainy

Klienci Walutomatu nie zapłacą za przelewy do i z Ukrainy

Serwis wymiany walut Walutomat wprowadził darmowe przelewy na Ukrainę i z Ukrainy do Polski, ukraińskojęzyczną wersję strony oraz promocję dla nowych klientów z obniżoną prowizją.

Aktualni i przyszli klienci Walutomatu mają teraz możliwość wykonywania darmowych przelewów na Ukrainę oraz z Ukrainy do Polski. Przelew taki może zostać złożony we wszystkich walutach dostępnych w serwisie.

W celu ułatwienia korzystania z serwisu i usprawnienia komunikacji, strona internetowa Walutomatu została przetłumaczona również na język ukraiński.

Walutomat wystartował także z ukraińskojęzyczną promocją. Nowi klienci, którzy zarejestrują się w Walutomacie, mogą również skorzystać z 50% zniżki na prowizję przy wymianie walut przez 3 miesiące. Aby skorzystać z tej oferty, powinni zarejestrować się na dedykowanej stronie.

-Wszystkie te działania mają na celu ułatwienie korzystania z naszego serwisu dla ukraińskojęzycznych klientów. Widzimy duże zainteresowanie tej grupy odbiorców naszymi usługami finansowymi – mówi Magdalena Jasnoch, kierownik marketingu i PR w Walutomacie.

Walutomat jest największą społecznościową platformą wymiany walut w sieci. Umożliwia także tanie i szybkie przelewy zagraniczne. Obecnie ma ponad 485 tys. klientów, którzy od początku istnienia wymienili w nim ponad 100 miliardów złotych.


Autor:

Polska Agencja Prasowa

Last Updated on 7 kwietnia, 2022 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA