Mazars w Polsce ogłasza awans nowego Partnera

Mazars, jedna z wiodących firm audytorsko-doradczych w Polsce, poinformowała o awansie Anety Jurkiewicz na stanowisko Partnera.

Aneta Jurkiewicz pracuje w Mazars od roku 2000. Zdobyła doświadczenie zawodowe w dziale audytu i corporate finance. Od wielu lat jest odpowiedzialna za dział outsourcingu kadr i płac.

Aneta specjalizuje się w doradztwie z zakresu kadr i płac dla polskich i zagranicznych spółek. Jest ekspertem w dziedzinie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych. Jest również cenionym mówcą na konferencjach i webinariach. Autorka publikacji specjalistycznych, aktywnie współpracuje z mediami.

Aneta Jurkiewicz otrzymała tytuł Payroll Manager of the Year w konkursie Global Payroll Awards 2021 organizowanym przez Global Payroll Association.

-Nasze ambitne plany opierają się na solidnych podstawach: pielęgnowaniu talentów w całej organizacji i pewności, że właściwie nagradzamy naszych najlepszych pracowników. Odczuwamy wielką satysfakcję obserwując, jak w naszych szeregach wzrastają utalentowane jednostki, które dochodzą do najwyższego szczebla organizacji. Gratuluję Anecie zasłużonego awansu i mam nadzieję, że nacisk, który kładziemy na rozwijanie silnej kultury firmy i stwarzanie nowych możliwości zachęci naszych pracowników do pójścia w jej ślady – powiedział Michel Kiviatkowski, Partner Zarządzający Mazars w Polsce.


Autor:

Mazars

Informacje o autorze:

Mazars to międzynarodowa, zintegrowana firma specjalizująca się w audycie, księgowości, doradztwie, usługach podatkowych i prawnych*. Działając w ponad 90 krajach i terytoriach na całym świecie, korzystamy z doświadczenia ponad 42 000 specjalistów – w tym 26 000 w ramach zintegrowanego partnerstwa Mazars i 16 000 za pośrednictwem Mazars North America Alliance – pomagając różnej wielkości przedsiębiorstwom na każdym etapie ich rozwoju
W Polsce Mazars zatrudnia ponad 300 specjalistów w Warszawie i Krakowie, oferując polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom pełen zakres usług w dziedzinie audytu, outsourcingu księgowego i kadrowo-płacowego, podatków, konsultingu oraz doradztwa finansowego.


*tam, gdzie przewidują to przepisy krajowe.

Last Updated on 28 stycznia, 2022 by Anastazja Lach

KATEGORIA