Nowi liderzy działu Asset services w Europie Środkowo-Wschodniej

Wiodąca firma doradcza Cushman & Wakefield niedawno poinformowała o nowych nominacjach na stanowiska kierownicze w Europie Środkowo-Wschodniej. Zuzanna Paciorkiewicz z Polski oraz Ondřej Fukal z Czech zostali współdyrektorami działu Asset Services w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Wprowadzone zmiany mają na celu zapewnienie klientom w regionie usług na jak najwyższym poziomie.

Zuzanna Paciorkiewicz pełni funkcję dyrektora działu Asset Services w Cushman & Wakefield. Odpowiada za całą linię biznesową (zarządzanie nieruchomościami biurowymi, handlowymi i logistycznymi oraz obiekty hotelowe), kierując zespołem liczącym ponad 220 specjalistów. Do jej obowiązków należy także strategiczne zarządzanie relacjami z klientami, zarządzanie jakością i usprawnianie procesów, rozwój biznesu, prowadzenie negocjacji oraz wdrażanie innowacji. Zuzanna dołączyła do Cushman & Wakefield w 2006 roku jako zarządca nieruchomości. W 2010 roku awansowała na stanowisko Associate Director w dziale Property Management Business Space. Wśród głównych klientów obsługiwanych przez Zuzannę i jej zespół znajdują się takie firmy jak: Deka, Logicor, CA IMMO, DWS, Amundi, CBRE GI oraz Skanska. W jej pracy szczególnie duże znaczenie ma jej bogate doświadczenie w zakresie zarządzania nieruchomościami, w tym dużymi portfelami aktywów, oraz obsługi klientów międzynarodowych, a także dogłębna znajomość złożonych procesów w cyklu życia nieruchomości. Jako dyrektor działu Asset Services Operations odpowiada za całą linię biznesową, w tym za strategiczne planowanie i organizację zasobów służących realizacji projektów oraz osiągnięciu planowanych rezultatów. Zuzanna jest członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców RICS oraz certyfikowanym Mediatorem Międzynarodowym RICS. Posiada także tytuł doktora ekonomii.

Czuję się zaszczycona zaufaniem i uznaniem związanym z tą rolą. To również wielka okazja do tego, aby wzmocnić i rozwinąć nasze dotychczasowe działania w zakresie współpracy i zapewniania wsparcia w regionie Europy Środkowo-Wschodniej w takich obszarach jak zrównoważony rozwój, cyfryzacja, sztuczna inteligencja i wewnętrzna przedsiębiorczość. Cieszę się, że będę w bliskim kontakcie ze wszystkimi moimi współpracownikami z regionu Europy Środkowo-Wschodniej, aby wspierać rozwój naszej firmy w tych niestabilnych czasach i zapewniać naszym klientom i inwestorom wyjątkowe rezultaty – mówi Zuzanna Paciorkiewicz, współdyrektor działu Asset Services w Europie Środkowo-Wschodniej.

Ogromną inspiracją dla mnie jest to, że jestem częścią Cushman & Wakefield – firmy, która stwarza wyjątkowe środowisko umożliwiające nam rozwój i czerpanie korzyści z różnorodności naszych zespołów. Wspaniale jest pracować z ludźmi, którzy są otwarci i inspirujący oraz poszukują najlepszych cech u każdej osoby – dodaje Zuzanna Paciorkiewicz.

Ondřej Fukal kieruje zespołem ponad 100 specjalistów zajmujących się wszystkimi aspektami zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, w tym obsługą umów najmu, raportowaniem i księgowością. Jego zespół zapewnia usługi o niezmiennie wysokiej jakości we wszystkich sektorach – zarządzania centrami handlowymi oraz obiektami biurowymi i logistycznymi. Ondřej ma 27-letnie doświadczenie w wielu obszarach zarządzania nieruchomościami i obiektami; dołączył do firmy Healey & Baker (poprzedniczki Cushman & Wakefield) w 1994 roku, a następnie pracował zarówno w firmach świadczących usługi zarządzania technicznego, jak i w sektorze agencyjnym. Do Cushman & Wakefield trafił ponownie w 2006 roku. Utrzymuje kontakty z lokalnymi inwestorami prywatnymi oraz międzynarodowymi klientami instytucjonalnymi. Ondřej jest członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców RICS, członkiem ICSC, wykładowcą na kierunku MBA Real Estate w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Pradze (VŠE) oraz wykładowcą w Instytucie Zarządzania Obiektami.

Bardzo się cieszę z tego awansu i chciałbym podziękować kierownictwu firmy za okazane zaufanie. Cieszę się również, że będę blisko współpracował z moimi koleżankami i kolegami oraz dzielił się doświadczeniem i najlepszymi praktykami w całym regionie. Cushman & Wakefield ma już bardzo silną pozycję wiodącej w Europie Środkowo-Wschodniej firmy świadczącej usługi zarządzania nieruchomościami i jestem przekonany, że możemy ją wzmocnić, aby oferować naszym klientom jeszcze większą wartość – mówi Ondřej Fukal, współdyrektor działu Asset Services w Europie Środkowo-Wschodniej.

Różnorodność w zespole to z pewnością bardzo duży atut. Koledzy i koleżanki reprezentujący różne obszary specjalizacji patrzą na poszczególne zagadnienia z różnych perspektyw, dzięki czemu możemy po prostu świadczyć naszym klientom bardziej złożone i innowacyjne usługi. Kultura w firmie Cushman & Wakefield sprzyja wspieraniu różnorodności i inkluzji, za co jestem niezwykle wdzięczny – dodaje Ondřej Fukal.


Autor:

Cushman & Wakefield

Last Updated on 31 października, 2021 by Redakcja

Udostępnij
KATEGORIA