Nowy Styl wycofuje się z rynku rosyjskiego

Nowy Styl wycofuje się z rynku rosyjskiego

Firma Nowy Styl stoi po stronie obywateli Ukrainy oraz wszystkich osób, które na całym świecie apelują o natychmiastowe zakończenie bezprawnego i przerażającego ataku na Ukrainę i wolność jej mieszkańców.

Z tego powodu firma podjęła decyzję o wycofaniu się z rynku rosyjskiego. Nowy Styl w swoim oświadczeniu podkreśla, że wierzy, że jest to to jedyna słuszna dzisiaj decyzja, która dołoży się do masowego głosu społeczności międzynarodowej apelującej o jak najszybsze zaprzestanie działań wojennych.

Jesteśmy przeciwni nieuzasadnionej niczym agresji i aktom przemocy, które mają miejsce w Ukrainie. Nasze myśli i działania kierujemy dziś za wschodnią granicę. Pierwszą troską są nasi pracownicy z ukraińską narodowością – zarówno pracujący w Polsce, jak i w naszych partnerskich fabrykach w Charkowie. W tym trudnym czasie, otaczamy ich szczególną opieką. – poinformowała firma w aktualności na stronie.

Nowy Styl zdecydował się stworzyć fundusz pomocy ukraińskim pracownikom i ich rodzinom. Firma zapowiedziała, że na bieżąco będzie dopasowywać dalsze działania i ich skalę do potrzeb do rozwoju sytuacji.

O FIRMIE

Nowy Styl (www.nowystyl.pl) to europejski lider kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych i miejsc użyteczności publicznej. Dostarcza usługę wyposażania wnętrz w oparciu o analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Firma ma przedstawicielstwa w 18 krajach. Rozwiązania i wiedzę o organizacji biur prezentuje w 34 showroomach m.in. w Londynie, Berlinie, Paryżu, Warszawie, Monachium, Budapeszcie i Pradze.


Autor:

Nowy Styl

Last Updated on 15 marca, 2022 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA