PFR zaprasza: Badanie Dojrzałości Innowacyjnej również dla MŚP

PFR zaprasza: Badanie Dojrzałości Innowacyjnej również dla MŚP

W PFR przygotowaliśmy narzędzie, które pomaga w ocenie poziomu gotowości do cyfryzacji, transformacji energetycznej oraz rozwoju innowacji. Wcześniej badanie było dostępne tylko dla dużych firm. Obecnie po obserwacji potrzeb rynku PFR rozszerzył badanie również dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw (firma powinna zatrudniać minimum 10 pracowników). Już teraz MŚP może skorzystać bezpłatnie z diagnostyki i doradztwa ekspertów PFR.

Za pomocą Badania Dojrzałości Innowacyjnej przekazujemy przedsiębiorstwom, w formie raportu, praktyczne wskazówki do rozwoju i budowania przewag konkurencyjnych. Badanie jest pierwszym punktem wsparcia PFR dla dużych firm i sektora MŚP, które w kolejnych krokach może zostać uzupełnione o doradztwo indywidualne, darmowy dostęp do kursów online oraz warsztaty tematyczne. Już teraz jesteśmy po pierwszych etapach przeprowadzenia badania wśród przedsiębiorstw, które spotkało się z wielkim zainteresowaniem. Pierwsze wyniki badania przedstawiliśmy na blogu PFR.

Aby firma mogła się zgłosić do badania wystarczy wypełnić formularz na stronie.

Zachęcamy do udostępnienia linków i treści oraz publikacji z mediów społecznościowych, by pomóc w dotarciu do zainteresowanych ofertą.

PFR

Last Updated on 18 listopada, 2022 by Valeriia Honcharuk

KATEGORIA
TAGS