Prezes Tpay na Kongresie Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej: Polacy zakochali się w płatnościach cyfrowych

Prezes Tpay na Kongresie Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej: Polacy zakochali się w płatnościach cyfrowych

Paweł Działak, prezes Tpay, był jednym z prelegentów podczas siódmej edycji Kongresu Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej, który w dniach 25-26 października odbywa się w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Tpay, marka Krajowego Integratora Płatności SA, jest operatorem płatności, który od ponad 10 lat klientom ułatwia zakupy, a właścicielom sklepów pomaga rozwijać głównie ich e-biznesy. W rozmowie z PAP Paweł Działak podkreśla, że pandemia na trwałe zmieniła nawyki konsumenckie Polaków, przenosząc aktywność i ofertę praktycznie wszystkich przedsiębiorców do internetu.

Celem Kongresu Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej jest zapewnienie platformy debaty oraz wymiany ocen, oczekiwań i doświadczeń między przedstawicielami instytucji finansowych i publicznych a przedsiębiorcami. Kongres skupia szeroką reprezentację instytucji obsługujących klientów korporacyjnych, a także umożliwia wszechstronną dyskusję o potrzebach i oczekiwaniach wobec rynku finansowego ze strony przedsiębiorców i inwestorów.

Last Updated on 31 października, 2021 by Redakcja

KATEGORIA