<strong>Przełom na rynku fiskalnym. Nowa kategoria urządzeń dla każdej wielkości biznesu</strong>

Przełom na rynku fiskalnym. Nowa kategoria urządzeń dla każdej wielkości biznesu

Zamiast kilku urządzeń niezbędnych do sprzedaży – tylko jedno. To pierwsza widoczna zmiana, którą od razu dostrzegają przedsiębiorcy w swoich lokalach. Jednak ELZAB T10 to nie tylko kompaktowa obudowa, ale także całkowicie nowa kategoria wśród urządzeń spełniających wymogi fiskalne. Inaczej mówiąc, takiego rozwiązania na polskim rynku jeszcze nie było.

Innowacje wymagają nieustannego kontaktu i rozmów z uczestnikami rynku. ELZAB SA dostrzega wyzwania, jakie niesie ze sobą rozwój handlu i usług, dlatego na nowe czasy wprowadza całkowicie pionierskie rozwiązanie. ELZAB T10 to fiskalny POS w architekturze all in one.

Co to oznacza? Przedsiębiorca otrzymuje komputer z systemem Android, szybką drukarkę fiskalną, funkcjonalne oprogramowanie, duży 10” dotykowy ekran i czytnik NFC w jednej obudowie. Dzięki temu uzyskujemy więcej wolnego miejsca na ladzie w sklepie lub restauracji, a brak dodatkowego okablowania nie zaburza estetyki przestrzeni. Hybrydowe urządzenie fiskalne, łączące w sobie funkcjonalności kilku sprzętów, oznacza również realne oszczędności finansowe dla właściciela biznesu. Z punktu widzenia przedsiębiorcy all in one jest znacznie tańszym rozwiązaniem w porównaniu do tradycyjnego stanowiska POS, którego poszczególne elementy należy kupić oddzielnie.

Dlaczego to przełom w branży fiskalnej?
– ELZAB SA kolejny raz w swojej historii wyznacza kierunek i nowy standard na rynku – podkreśla Bartosz Panek, prezes Zarządu ELZAB SA. – Pierwsze i jedyne w Polsce urządzenie fiskalne z czytnikiem NFC, ELZAB T10, po zainstalowaniu aplikacji typu SoftPOS pozwala na obsługę płatności zbliżeniowych z wieloma agentami rozliczeniowymi. Dodatkowo dzięki zaimplementowanemu protokołowi komunikacyjnemu ECR-EFT FROB przedsiębiorca może zintegrować urządzenie z wszystkimi dostępnymi na rynku terminalami płatniczymi, które obsługują wspomniany protokół.

– Dostarczamy kompaktowe i uniwersalne rozwiązanie dla biznesu, z którego może skorzystać zarówno właściciel małego punktu sprzedaży, jak i sklepu o dużym natężeniu ruchu czy restauracji. Dostępne są dwie wersje programu sprzedażowego w cenie urządzenia. Elastyczność oprogramowania ELZAB T10 jest dostosowana do wielkości i potrzeb danego przedsiębiorstwa. Warto także dodać, że stosując urządzenia ELZAB przedsiębiorca ma możliwość korzystania z portalu mojakasa. online, poprzez który możliwe jest korzystanie z m.in. online’owych usług księgowych także w zakresie automatycznego księgowania raportów dobowych – dodaje prezes ELZAB SA.

Gdy przedsiębiorca sukcesywnie rozwija swój punkt sprzedaży, nie musi zmieniać ELZAB T10 na inne urządzenie fiskalne, aby podpiąć dodatkowy sprzęt. Do ELZAB T10 można podłączyć wszystkie spotykane w handlu peryferia: wagę elektroniczną, szufladę, skaner kodów kreskowych, terminal płatniczy, komputer. Bogaty zestaw gniazd jest przygotowany z myślą o przyszłych rozwiązaniach.

Dotykowy ekran kasjera i dobrze znany system Android to intuicyjna obsługa urządzenia od pierwszego kontaktu i możliwość instalacji wielu branżowych aplikacji. Szybki i wytrzymały mechanizm drukujący pozwala na korzystanie z długich,60-metrowych rolek papieru i dłuższy, nieprzerwany czas pracy kasjera. Zintegrowane rozwiązanie to mniej kabli i porządek na sklepowej ladzie. Połączenie Wi-Fi umożliwia m.in. bezprzewodową komunikację z Centralnym Repozytorium Kas MF.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami każdy nowy podatnik może skorzystać z ulgi podatkowej w wysokości 700 zł z tytułu nabycia drukarki fiskalnej. Ulga dotyczy także urządzenia ELZAB T10.


O spółce ELZAB:

ELZAB SA ma ponad 50-letnie doświadczenie w projektowaniu urządzeń o złożonej technologii (elektronika, informatyka). Jest jednym z głównych dostawców kas i drukarek fiskalnych w Polsce.

W ciągu ostatnich 30 lat do sklepów i punktów usługowych w kraju i za granicą trafiło ponad 1,2 mln urządzeń fiskalnych, a marka ELZAB stała się jedną z najlepiej rozpoznawanych w branży.

Last Updated on 28 stycznia, 2023 by Valeriia Honcharuk

Udostępnij
KATEGORIA
TAGS