Ruszyła Fundacja Pomagam.pl: chcemy budować w Polsce kulturę pomagania

Ruszyła Fundacja Pomagam.pl: chcemy budować w Polsce kulturę pomagania

Z radością informujemy, że działalność rozpoczęła Fundacja Pomagam.pl, która będzie funkcjonować przy portalu o tej samej nazwie. Portal Pomagam.pl jest wiodącym serwisem do łatwego tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych na dowolne cele, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Prezeską fundacji Pomagam.pl jest Dobrosława Gogłoza, Dyrektor Zarządzająca portalem. Ma już ogromne doświadczenie w efektywnym pomaganiu. Była założycielką i wieloletnią prezeską Stowarzyszenia Otwarte Klatki, które pod jej przewodnictwem wyrosło na międzynarodową organizację prowadzącą kampanie i działania fundraisingowe w wielu krajach europejskich. Założyła również agencję marketingową All Hands, która specjalizuje się w komunikacji firm i projektów, które mają pozytywny wpływ na świat.


-Zarówno portalowi, jak i Fundacji, przyświeca ten sam cel: pokazywanie, że dzielenie się, dawanie bezinteresownego wsparcia jest naprawdę fajne, a do tego wnosi dużą wartość w życie zarówno obdarowanych, jak i darczyńców. Mając do dyspozycji dodatkowe narzędzie jakim jest Fundacja, chcemy tę myśl rozpowszechniać jeszcze szerzej – mówi Dobrosława Gogłoza.

Głównym zadaniem fundacji jest edukacja w obszarze pomagania, promowanie idei bycia darczyńcą oraz dzielenie się wiedzą na temat tego, jak mądrze wspierać innych i skutecznie pozyskiwać fundusze na działania charytatywne oraz realizację swoich projektów. Fundacja realizuje własne kampanie, ale równie chętnie współpracuje z innymi i wspiera różne ciekawe inicjatywy.

Pierwsza zbiórka fundacji została zorganizowana na warsztaty pierwszej pomocy przedweterynaryjnej dla zwierząt. Zebrane środki zostaną przeznaczone na organizację zajęć, które będą bezpłatne dla wszystkich zainteresowanych. Cała akcja ma tylko jeden cel – nieść pomoc potrzebującym zwierzętom.

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/psia-pierwsza-pomoc

Zapraszamy na nową stronę fundacji: https://fundacja-pomagam.pl


Autor:

Fundacja POMAGAM

Last Updated on 2 lutego, 2022 by Anastazja Lach

KATEGORIA