Safilo otwiera nowy oddział w Warszawie

Safilo otwiera nowy oddział w Warszawie

Grupa Safilo, światowy lider w projektowaniu, produkcji i dystrybucji oprawek i okularów przeciwsłonecznych, okularów sportowych, gogli i kasków, z dumą ogłasza otwarcie polskiego oddziału grupy z salonem dla klientów w Warszawie. Od 1 stycznia 2022 roku salon będzie oferować wsparcie i serwis na wysokim poziomie dla optyków oraz prezentować prestiżowe portfolio marek własnych i licencjonowanych Grupy. Polskim oddziałem Grupy będzie kierował Country Manager Piotr Sztaborowski oraz zespół osób miejscowych z dużym doświadczeniem w branży optycznej.

Decyzja otwarcia nowego oddziału została podjęta ze względu na potencjał polskiego rynku, zarówno z punktu widzenia produktowego, z silnym naciskiem na oprawki do okularów, jak i z punktu widzenia segmentu konsumenckiego, z potencjałem rynkowym w segmentach premium, contemporary i lifestyle, który portfolio marek Safilo może zaspokoić.

-Otwarcie nowego oddziału w Polsce wpisuje się w nasze podejście proklienckie, w ramach którego dążymy do zwiększenia skali naszych usług poprzez budowanie bezpośredniej sprzedaży na danym obszarze oraz nawiązywanie lojalnych i długotrwałych relacji biznesowych – skomentował Angelo Trocchia, CEO Grupy Safilo. – Obecność lokalna w Polsce wzmocni i rozszerzy dystrybucję naszych marek, ponieważ posiadamy wszelkie atuty, aby spełnić oczekiwania rynku.

Usługi Safilo w zakresie obsługi klienta i wsparcia marketingowego dostępne są zarówno stacjonarnie, jak i online, gwarantując silną lokalną obecność sprzedażową we wszystkich regionach kraju oraz wdrożenie platformy B2B You&Safilo.


Autor:

Polska Agencja Prasowa

Last Updated on 29 listopada, 2021 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA