Skriware niesie pomoc dzieciom z Ukrainy

Skriware niesie pomoc dzieciom z Ukrainy

Skriware, spółka działająca w branży EdTech i dostarczająca uczniom na czterech kontynentach interdyscyplinarne laboratoria szkolne SkriLab, wspiera małych uchodźców.

Chcemy wesprzeć szkoły i świetlice przyjmujące ukraińskie dzieci, organizując dla nich darmowe warsztaty ze Skriware (roboty, drukarki 3D oraz klocki). Celem jest przyjazne wdrożenie dzieci w proces edukacji w polskich szkołach. Nasze rozwiązania to także świetna zabawa – chcemy, aby choć przez chwilę mogły one poczuć trochę ulgi i radości, ale co równie ważne, bardzo zależy nam na tym, żeby dobrze odnalazły się w nowym otoczeniu i zintegrowały z klasowymi kolegami – mówi Elżbieta Podgórny, Head of Marketing and Communications, Skriware.

W chwili obecnej firma jest na etapie poszukiwania placówek (szkoły lub świetlice), które przyjmują większą liczbę ukraińskich pociech. Wszyscy, którzy posiadają na ten temat informacje, proszeni są o kontakt na adres mailowy: marketing@skriware.com.

Skriware to spółka działająca w branży EdTech, dostarcza dzieciom praktyczną i angażującą edukację, dopasowaną do potrzeb XXI wieku, która łączy rozwój kompetencji miękkich i technicznych. To wszystko jest możliwe dzięki autorskiemu laboratorium edukacyjnemu SkriLab, które oparte jest na druku i modelowaniu 3D, robotach edukacyjnych, narzędziach do programowania oraz platformie online dedykowanej nauczycielom. Skriware dostarcza swoje rozwiązania do ponad 2 tys. szkół w Polsce oraz 300 szkół i instytucji zagranicznych zlokalizowanych na 4 kontynentach.


Autor:

Skriware

Last Updated on 15 marca, 2022 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA