Talogy ujawnia nową tożsamość marki zrzeszającej PSI Talent Management i wszystkie przejęte podmioty

Talogy ujawnia nową tożsamość marki zrzeszającej PSI Talent Management i wszystkie przejęte podmioty

Zrzeszając 600 ekspertów z 17 organizacji w ponad 20 krajach świata, Talogy pomaga ponad 10 tys. organizacji na całym świecie odkrywać największe talenty dzięki połączeniu psychologii i technologii.

Jaki jest sekret zatrudniania i rozwijania właściwych talentów? Często tkwi on w potężnym połączeniu psychologii i technologii.

Łącząc psychologię z technologią oraz wykorzystując ponad 75-letnie doświadczenie w wyszukiwaniu i rozwijaniu największych talentów, Talogy ułatwia swoim klientom podejmowanie trafniejszych decyzji dotyczących zasobów ludzkich. Dotyczy to całego cyklu życia pracownika – niezależnie od tego, czy celem organizacji jest wyselekcjonowanie największych talentów, lepiej ukierunkowany rozwój pracowników, czy też poprawa kultury organizacyjnej.

Peter Celeste, prezes Talogy, powiedział:

-Rozwijamy się w błyskawicznym tempie – zarówno pod względem organicznym, jak i poprzez realizację przejęć. Łączymy błyskotliwe umysły, umiejętności i technologie w zarządzaniu talentami, aby rozszerzyć nasz globalny zasięg i zwiększyć wachlarz możliwości. Nasi eksperci są podekscytowani możliwością współpracy z klientami, którzy projektują wiarygodne, rzetelne i angażujące rozwiązania w zakresie wyszukiwania i rozwoju talentów, które trzęsą całą branżą.

Luiza Cortezian, wiceprezes Talogy ds. marketingu, dodaje:

-W Talogy wykorzystujemy potęgę psychologii w połączeniu z technologią, aby wspierać organizacje w realizacji ich celów związanych z rozwojem talentów. Tworząc nazwę firmy, szukaliśmy czegoś autentycznego, zapadającego w pamięć i zrozumiałego, co dałoby wgląd w to, kim jesteśmy i w jaki sposób mierzymy się z wyzwaniami związanymi z talentami.

-Przyrostek >>ologia<< oznacza >>naukę<< lub >>badanie<<. Jest to wspólny mianownik dla psychologii i technologii. Talent z kolei jest naszym obszarem specjalizacji. Nazwa Talogy powstała zatem z połączenia słów: talent, psychologia i technologia. Nasza nowa tożsamość marki dobrze odzwierciedla naszą innowacyjną kulturę i globalne możliwości – dodaje.

Talogy

Talogy to zespół ekspertów w dziedzinie zarządzania talentami. Tworzy on ogólnoświatowe rozwiązania z zakresu wyszukiwania, selekcjonowania, rozwijania i angażowania utalentowanych osób. W ramach współpracy między czołowymi psychologami, naukowcami, programistami i konsultantami z dziedziny HR, łączy potęgę psychologii z technologią, ułatwiając podejmowanie optymalnych decyzji dotyczących zasobów ludzkich w oparciu o dane. Mając na koncie ponad 30 milionów ocen realizowanych każdego roku w ponad 50 językach, pomaga klientom w dążeniach do odkrywania doskonałości organizacyjnej. http://www.talogy.com


Autor:

Polska Agencja Prasowa

Last Updated on 16 marca, 2022 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA