Tpay z pomocą Ukrainie

Tpay z pomocą Ukrainie

W odpowiedzi na obecną sytuację w Ukrainie, swoją pomoc niesie Tpay operator płatności online.

Naszą najmocniejszą stroną jest technologia, dlatego w ostatnich dniach skupialiśmy się przede wszystkim na takich działaniach. We współpracy z Polskim Standardem Płatności dostawcą metody płatności BLIK, zrezygnowaliśmy z prowizji od transakcji odbywających się do Ukrainy przez aplikację Spoko.app. Dołączyliśmy także do akcji Tech for Ukraine organizowanej przez fundację Tech to the rescue. Odbieramy również wiele wiadomości od naszych klientów na temat tego, że ich e-produkty i usługi wspierają Ukrainę z wykorzystaniem naszego systemu płatności –mówi Paweł Działak, CEO & Co-founder Tpay.

Firma chce nieść pomoc także długoterminową. Skontaktowała się ze swoimi byłymi pracownikami obywatelami i obywatelkami Ukrainy oraz z samorządem lokalnym, aby poznać ich potrzeby. Szczegóły poznamy wkrótce.

– Zależy nam na włączeniu się w skoordynowane działania, aby jak najlepiej odpowiedzieć na narastające zapotrzebowanie dotyczące  zakwaterowania, wyżywienia czy długoterminowo – zatrudnienia i edukacji – dodaje Paweł Działak.

O Tpay

Tpay to flagowy produkt Krajowego Integratora Płatności S.A., który działa na polskim rynku płatności online od ponad 10 lat. Spółka ma status Krajowej Instytucji Płatniczej i jest podmiotem regulowanym przez KNF. KIP jako pierwszy w Polsce wdrożył Google Pay i Visa Checkout (aktualnie Kliknij i zapłać z Visa), doceniany jest również za innowacyjny i zwiększający konwersję Widget One Click oraz płatności BLIK w komunikatorach społecznościowych. Spółka współpracuje z ponad 70 tys. zarejestrowanych podmiotów. Swoim klientom zapewnia takie metody płatności, jak m.in. przelewy online, karty płatnicze, płatności ratalne oraz płatności mobilne za pomocą kodów QR i BLIK, a także SMS premium. System umożliwia pełną automatyzację przyjmowania płatności i bezzwłoczną realizację zamówień. Na mocy decyzji KNF z 31 lipca 2020 r., KIP świadczy usługi inicjowania transakcji płatniczej (PIS) oraz dostępu do informacji o rachunku (AIS), czyli tzw. otwartej bankowości. Tpay, dzięki synergii z Bankiem Pekao S.A., zapewnia również przedsiębiorcom kompleksowy ekosystem usług płatniczo-finansowych.


Autor:

Tpay

Last Updated on 7 marca, 2022 by Anastazja Lach

KATEGORIA