Xerox wprowadza podajnik próżniowy Xerox® High Capacity XLS Vacuum Feeder, zwiększając możliwości drukowania i produktywności

Xerox wprowadza podajnik próżniowy Xerox® High Capacity XLS Vacuum Feeder, zwiększając możliwości drukowania i produktywności

Xerox ogłosił, że od dzisiaj urządzenia będą wyposażone w podajnik próżniowy Xerox® High Capacity XLS Vacuum Feeder. Umożliwia on klientom rozszerzenie podstawowych możliwości pras produkcyjnych Xerox Iridesse® i Xerox Versant® podczas wykonywania każdego zadania, nawet tych wykorzystujących dłuższe arkusze.

Zaawansowana technologia wprowadzania papieru próżniowo od Xerox zapewnia poprawę niezawodności podawania, zwiększa wydajność i funkcjonalność w przypadku bardzo długich arkuszy (XLS). Dłuższe arkusze pracują z prędkością produkcyjną, umożliwiając klientom oferowanie nowych zastosowań w swoim portfolio, takich jak plakaty/banery, oznakowanie, okładki książek i inne unikalne zadania XLS, rozszerzając ich potencjał zysku.

Aktualizacja podajników przyspiesza proces podawania produkcyjnego, dzięki zastosowaniu technologii podciśnienia i wspomagania powietrzem w całym procesie od separacji arkuszy do wprowadzenia ścieżki papieru. Dodatkowo technologia ta wykorzystuje głowicę wahadłową z unikalną konstrukcją konturową, która wyróżnia technologię próżniową Xerox, co sprawia, że praktycznie całkowicie ogranicza się możliwość błędnego podawania wielu arkuszy.

-Xerox koncentruje się na dostarczaniu konfigurowalnej technologii, adaptowalnych rozwiązań i możliwości zwiększenia produktywności dla naszych klientów. Podajniki próżniowe Xerox High Capacity XLS Vacuum Feeders kontynuują nasze starania w zakresie produkcji poprzez ciągłe dostosowywanie i ulepszanie technologii w celu uzyskania maksymalnej wydajności i zaawansowanej automatyzacji – mówi Tracey Koziol, starszy wiceprezes ds. globalnych rozwiązań ofertowych w Xerox.

Dostępność:

Podajniki próżniowe Xerox High Capacity XLS są natychmiast dostępne w prasach produkcyjnych Xerox Iridesse i Xerox Versant 4100. Dostępność dla prasy Xerox Versant 280 wkrótce.


Autor:

Xerox

Informację o autorze:

Xerox Holdings Corporation jest firmą technologiczną, która tworzy i integruje oprogramowanie i sprzęt dla dużych i małych przedsiębiorstw. Na całym świecie posiada 160 lokalnych oddziałów. Jeden z nich znajduje się w Polsce. Współpracuje zarówno z firmami z sektora prywatnego, w tym z przedstawicielami branży energetycznej, bankowej i wydawniczej, jak i instytucjami publicznymi. Jest czołowym w kraju dostawcą urządzeń drukujących, kopiujących, a także usług zarządzania drukiem oraz ich outsourcingiem.

Last Updated on 1 marca, 2022 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA