Zarządzanie nieruchomościami na najwyższym poziomie. Globalworth z Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001

Zarządzanie nieruchomościami na najwyższym poziomie. Globalworth z Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001

Globalworth, właściciel i zarządca największego portfela biurowego w Europie Środkowo-Wschodniej, dla swoich nieruchomości w Polsce wdrożył System Zarządzania Jakością certyfikowany na zgodność z normą ISO 9001:2015. Potwierdza on wysoki stopień organizacji procesów i jednocześnie wysoką jakość świadczonych usług w zakresie właścicielskiego zarządzania nieruchomościami.

Standard ISO 9001 został opracowany przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną (International Organization for Standarization) z siedzibą w Brnie i jest akceptowany na całym świecie. Zawiera zbiór wytycznych i wymagań zarządzania jakością, które muszą funkcjonować w organizacji posiadającej certyfikat. Norma ISO 9001:2015 wdrożona w Globalworth Poland obejmuje obszar kompleksowego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi.

-Wysoki standard dotychczasowych działań Globalworth w obszarze zarzadzania nieruchomościami sprawił, że proces wdrożenia systemu ISO oraz certyfikacji przebiegły bardzo sprawnie. Udział i zaangażowanie osób reprezentujących różne departamenty naszej firmy sprawił, że wszelkie procesy zarządcze zostały sformalizowane i są teraz kontrolowane w pełnym zakresie. Decydując się na jednostkę certyfikująca nasz wybór padł na współtwórcę światowych norm, renomowaną jednostkę BSI. Lata doświadczenia w Polsce i na całym świecie oraz pełen profesjonalizm podczas współpracy jedynie potwierdziły słuszność naszej decyzji – mówi Maciej Kamiński, Head of Property & Facility Department w Globalworth Poland.

-Standaryzacją objęliśmy wszystkie najważniejsze działania związane z komercyjnym i operacyjnym zarzadzaniem nieruchomościami. Nasz ponad 30-osobowy zespół od samego początku tworzenia systemu brał czynny udział w przygotowywaniu, mapowaniu i dostosowywaniu procesów, czego wynikiem jest żywa i funkcjonująca od pierwszego dnia polityka Systemu Zarządzania Jakością. – mówi Danuta Wojnarowska, Property Manager i Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością w Globalworth Poland.

BSI, działając na mocy Przywileju Królewskiego, jest instytucją związaną z systemami zarządzania wspierającymi organizacje w doskonaleniu własnych procesów. Jako najbardziej doświadczona jednostka certyfikacyjna na świecie oraz członek-założyciel ISO, BSI jest liderem w tworzeniu norm uznawanych na arenie międzynarodowej. Jego klientami są zarówno światowe, jak i lokalne firmy ze 193 krajów. W Polsce firma BSI Group rozpoczęła działalność w 1999 roku i obsługuje również Czechy, Słowację, Litwę, Łotwę, Estonię, Bułgarię i Rumunię.


Autor:

Globalworth

Last Updated on 4 maja, 2022 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA