Zmiany w zarządzie Digital Care. Michał Dąbrowski nowym Członkiem Zarządu.

Zmiany w zarządzie Digital Care. Michał Dąbrowski nowym Członkiem Zarządu.

Digital Care, największy na polskim rynku dostawca usług dla urządzeń mobilnych działający od 2012 roku, w związku z szybkim rozwojem spółki powołał nowego członka zarządu. Do zarządu firmy dołącza właśnie Michał Dąbrowski, który swoje doświadczenie zdobywał w największych firmach z branży ubezpieczeniowej i doradczej.

Digital Care współpracuje z największymi sieciami telefonii komórkowej, producentami urządzeń mobilnych oraz ich dystrybutorami, a także firmami ubezpieczeniowymi. Aktualnie firma działa na 13 rynkach w Europie, Azji i Afryce. Obsługuje ponad 3,8 mln klientów na całym świecie. Do zarządu Digital Care dołącza właśnie Michał Dąbrowski.

 – Od początku funkcjonowania naszej firmy stawiamy na rozwój, który jest nieodłącznym elementem budowania biznesu – mówi Aleksander Wistuba, Prezes Zarządu Digital Care. – Jednym z głównych założeń na ten rok jest rozwój strategii finansowej spółki, w szczególności w obszarze pozyskania finansowania dla linii biznesowej najmu urządzeń. Michał Dąbrowski będzie odpowiedzialny za rozwijanie tej linii biznesowej i zapewnienie odpowiedniego zaplecza finansowego dla jej rozwoju.   

Michał Dąbrowski jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość oraz studiów podyplomowych Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Prawa i Administracji na kierunku Podatki i Prawo Podatkowe. Posiada uprawnienia Biegłego Rewidenta, jest członkiem ACCA oraz GARP z uprawnieniami Financial Risk Manager’a.

Swoją karierę rozpoczął w EY przechodząc w ciągu 6 lat pracy przez wszystkie szczeble kariery od asystenta aż do managera. Kolejne doświadczenia zdobywał w Aviva, początkowo jako Biznes Partner w dziale Kontrolingu, następnie utworzył w Polsce Dział Sprawozdawczości i Księgowości w Centrum Usług Wspólnych świadczący usługi na rzecz spółek w grupie Aviva, w tym dla największych podmiotów z Wielkiej Brytanii, Francji i Włoszech. Ponadto, brał udział w połączeniu dwóch grup kapitałowych w ramach transakcji nabycia Friends Life przez Aviva, koordynował prace zespołu odpowiedzialnego za wdrożenie MSSF 17 w grupie oraz wdrażał rozwiązania oparte o robotyzację w procesach finansowych.


Autor:

Grupa Digital Care

Last Updated on 10 lutego, 2022 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA