Znamy wyniki charytatywnej zabawy Cushman & Wakefield

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield zaangażowała się w pomoc najbardziej potrzebującym dzieląc swój budżet prezentowy pomiędzy konkretne organizacje charytatywne. W świątecznej grze, zorganizowanej pod koniec 2021 r. po raz kolejny usłyszeliśmy o kampanii #CWsanta, w ramach której Cushman & Wakefield już od kilku lat przekazuje pieniądze na szczytne cele. W tym roku firma przygotowała grę świąteczną i umożliwiła oddawanie głosów na trzy wybrane fundacje, dzięki czemu znacznie łatwiej było podjąć decyzję o tym, jak podzielić pieniądze. Po zamknięciu głosowania w dn. 10 stycznia 2022 r. okazało się, że najwięcej głosów (63%) i – tym samym – najwięcej pieniędzy, otrzyma fundacja „Usłyszeć na czas”.

„Usłyszeć na czas” to projekt zainicjowany przez Tomasza Zielińskiego, który uczy słuchać. Poruszony miażdżącymi statystykami samobójstw wśród młodzieży w Polsce uruchomił projekt, którego głównym celem jest zebranie środków na tworzenie miejsc niesienia pomocy. Tomasz Zieliński organizuje szkolenia dla dorosłych, by nauczyć ich słuchać i rozmawiać z młodzieżą, wspierać w rozwiązywaniu ich problemów. Dlaczego? Bo Polska zajmuje 2. miejsce w Europie, jeśli chodzi o próby samobójcze wśród nastolatków. W ciągu najbliższych lat organizacja chce dotrzeć do każdej szkoły w tym kraju, aby przypomnieć dzieciakom, jak są cudowne i wyjątkowe. Fundacja chce dzielić się też wiedzą z rodzicami, aby mogli oni usłyszeć je inaczej, głębiej.

Fundacja „Synapsis” oraz projekt „ Zwolnieni z Teorii” również otrzymają środki z budżetu prezentowego Cushman & Wakefield, zgodnie z uzyskanym wynikiem procentowym (odpowiednio 27% i 11%). Finalnie organizacja przekaże odpowiednio 12 600 zł dla fundacji „Usłyszeć na czas”, 5400 zł dla Fundacji „Synapsis”, oraz 2 200 zł dla fundacji „Zwolnieni z Teorii”.

-Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym i głosującym. Cieszymy się, że kolejny rok z rzędu możemy wesprzeć organizacje, które w różny sposób pomagają potrzebującym. „Usłyszeć na czas” to projekt, który w naszej opinii bardzo mocno koresponduje z bieżącymi wyzwaniami społecznymi i stanowi realne wsparcie dla młodych osób, których głos bardzo często nie jest słyszany. Częścią naszej strategii biznesowej jest podejmowanie działań, które wywierają pozytywny wpływ, zarówno w wymiarze indywidualnym, jak i biznesowym, cieszymy się więc, że osoby głosujące wskazały na ten właśnie projekt. – mówi Anna Trochim, Head of HR Poland, Cushman & Wakefield.


Autor:

Cushman & Wakefield

Informację o autorze:

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 50 tysięcy pracowników w 400 biurach i 60 krajach na całym świecie. W 2020 roku jej przychody wyniosły 7,8 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.com lub na Twitterze: @CushWake 

Last Updated on 25 stycznia, 2022 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA