Boats Group wchodzi w posiadanie Boot24, wiodącego niemieckiego rynku ogłoszeń żeglarskich

Boats Group wchodzi w posiadanie Boot24, wiodącego niemieckiego rynku ogłoszeń żeglarskich

Zakup wspiera kontynuację międzynarodowej ekspansji Boats Group w Europie.

Boats Group, właściciel i operator wiodących internetowych rynków żeglarskich ogłosił dzisiaj, że zgodził się na zakup Boot24, lidera wśród portali internetowych z ogłoszeniami żeglarskimi w Niemczech. Dodanie Boot24 do ich rozrastającego się portfolio międzynarodowych platform sprzedażowych umożliwia Boats Group dostęp do największej grupy kupców łodzi w regionie, a także wzmacnia koncentrację firmy na zapewnieniu swoim klientom rozszerzonych możliwości dotarcia do większej liczby kupujących na poziomie globalnym.

„Przejęcie Boot24, stałego miejsca na niemieckim rynku łodzi, stanowi ważny kamień milowy w kontekście naszej stale rozrastającej się obecności w Niemczech, kraju, który odgrywa niezwykle ważną rolę w przemyśle łodzi rekreacyjnych i w całej Europie – mówi Sam Fulton, dyrektor generalny Boats Group. – Boot24 to firma z długą tradycją w dostarczaniu cyfrowej doskonałości. Nie możemy doczekać się, by powitać klientów Boot24 i zapewnić im obsługę klienta na światowym poziomie, jak również szerszą gamę produktów, które, jak udowodniono, pomagają sprzedawać więcej łodzi”.

Boats Group właśnie rozpoczyna znacząco inwestować w sferę techniczną Boot24, począwszy od zapewnienia nowej, bardziej solidnej platformy. Funkcje przeglądania takie jak narzędzie do wyszukiwania dealerów, szybkiego wyszukiwania na stronie głównej, a także bezpośrednie linki do określonych typów łodzi, marek, modeli i nie tylko stworzą nowoczesny interfejs użytkownika. Już teraz Boot24 łączy poważnych nabywców łodzi z dealerami, brokerami i producentami łodzi w całych Niemczech i w Polsce, a nadchodzący rozwój technologiczny portalu ułatwi kupującym łodzie ich wyszukiwanie, znajdowanie i proces zakupu.

Gorän Holst, w 2007r. współzałożyciel Boot24, skomentował zakup: „Ta transakcja to ekscytujący moment w historii Boot24 i strategiczny krok w kierunku dołączenia do największej i najbardziej zaufanej sieci rynków żeglarskich. Obecnie, ponieważ zainteresowanie łodziami jest bardzo duże, a ludzie coraz częściej polegają na wygodzie internetu aby wypłynąć na wodę, światowej klasy zasoby technologiczne Boats Group pozwolą naszym kupującym szybciej dokonywać świadomych zakupów”.

Dla profesjonalistów z branży żeglarskiej, którzy obecnie sprzedają swoje produkty na Boot24, to przejęcie zapewnia możliwość dostępu do szerszego, międzynarodowego rynku. Portale YachtWorld, Cosas De Barcos, iNautia, Botentekoop, Annonces du Bateau, Boats and Outboards i Boatshop24, których właścicielem jest Boats Group, zwiększają sprzedaż łodzi w całej Europie. Klienci Boot24 będą teraz mieli możliwość dodania swoich produktów do dowolnych rynków Boats Group, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom.

„Z przyjemnością ogłaszamy umowę zawartą z Boats Group, która wzmocni przyszłe sukcesy Boot24 – mówi Stefan Mantwill, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Boot24. – Jesteśmy przekonani, że kupujący skorzystają na zwiększonym dostępie do ofert, a nasi klienci będą mogli korzystać z najlepszej w swojej klasie obsługi i prosperować dzięki rozszerzonym możliwościom rynkowym, jakie oferuje Boats Group”.


Aby dowiedzieć się więcej na temat Boats Group, odwiedź: www.boatsgroup.com.


Autor:

Polska Agencja Prasowa

Last Updated on 31 października, 2021 by Redakcja

Udostępnij
KATEGORIA