CAMELOT rozszerza działalność w Polsce. Nowa lokalna siedziba firmy we Wrocławiu

CAMELOT Consulting Group, światowy lider w dziedzinie doradztwa w zakresie zarządzania zintegrowanym łańcuchem dostaw, stale poszerza swoją obecność na polskim rynku. W tym roku firma otworzyła lokalne biuro w Polsce i przeprowadziła pierwsze procesy rekrutacyjne, a teraz zdecydowała się przenieść siedzibę do nowego, większego biura w samym sercu Wrocławia.

CAMELOT wzmacnia swoją obecność w Europie Środkowo-Wschodniej, w szczególności w Polsce, z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz w celu przyśpieszenia tempa rozwoju innowacyjnych rozwiązań dla klientów globalnych. Na lokalną siedzibę CAMELOT wybrano Wrocław, ponieważ jest jednym z najszybciej rozwijających się ośrodków technologicznych w Polsce i dysponuje dużą grupą wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Przeprowadzono już pierwsze procesy rekrutacyjne, które przyniosły pozytywne rezultaty. „Oferujemy pracę nad innowacjami, które zmieniają obraz rynku w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw i zachęcamy do przyłączenia się do stale rozwijającego się globalnego zespołu. Wierzymy, że to właśnie nasza oferta sprawia, że CAMELOT jest tak atrakcyjnym miejscem pracy dla najlepszych w swojej dziedzinie specjalistów”, mówi Thomas Ebel, dyrektor zarządzający CAMELOT Consulting Group Poland. 

CAMELOT Consulting Group Poland podejmie współpracę z klientami, kandydatami, partnerami i pracownikami w nowej wrocławskiej siedzibie firmy znajdującej się w biurowcu „Pegaz” przy ul. Grabarskiej 1, 50-079 Wrocław.

O CAMELOT Management Consultants

CAMELOT Management Consultants to światowy lider w dziedzinie doradztwa w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw dla branży przetwórczej, sektora dóbr konsumpcyjnych i produkcji przemysłowej. Spółka jest częścią Grupy CAMELOT, która zatrudnia 1800 pracowników. Jej siedziba główna znajduje się w Mannheim w Niemczech. Zintegrowane podejście do usług doradczych i ścisła współpraca z uznanymi specjalistami w zakresie technologii gwarantują sukces projektu na każdym etapie realizacji: od momentu podjęcia decyzji po wprowadzenie planowanych zmian organizacyjnych i technicznych. www.camelot-group.com/poland


Autor:

Polska Agencja Prasowa

Last Updated on 9 grudnia, 2021 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA