Wiktor Ziomek awansuje na stanowisko Kierownika Zespołu Property & Technical Asset Management w firmie Arcadis Poland

Wiktor Ziomek awansuje na stanowisko Kierownika Zespołu Property & Technical Asset Management w firmie Arcadis Poland. Jednocześnie zostaje powierzona mu funkcja Head of Business Advisory w Pionie Budownictwa.

Powołanie Zespołu Property & Technical Asset Management jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie Klientów Arcadis wsparciem technicznym w zakresie utrzymania nieruchomości komercyjnych. Arcadis, posiadający silną, globalną markę oraz pozycję consultant of choice wśród swoich Klientów widzi w tym okazję do rozszerzenia wachlarzu usług o Zarządzanie Nieruchomościami, co pozwoli na pełną opiekę nad obiektami w portfelach Klientów firmy, od ich planowania, realizację lub zakup, zarządzanie aż do sprzedaży.

Wiktor Ziomek, obejmujący nowe stanowisko, rozpoczął swoją karierę w Arcadis Poland w w grudniu 2016 roku w Zespole Nieruchomości i Inwestycji na stanowisku Młodszego Konsultanta ds. Projektów. Wiktor dołączył do Arcadis dzięki swojemu udziałowi w programie Gradudate Assessment Day, skierowanemu do absolwentów renomowanych uczelni technicznych. Po dwóch latach Wiktor awansował na stanowisko Konsultanta. W swojej pracy zrealizował on wiele projektów Technical Due Dilligence w Polsce i za granicą. Wiktor skutecznie rozwija działalność firmy w zakresie zarządzania nieruchomościami, współpracuje też ściśle z czołowymi funduszami inwestycyjnymi.

W ramach usługi Property & Technical Asset Management Arcadis będzie wspierać właścicieli nieruchomości w m.in. zakresie:

 • opieki technicznej nad nieruchomościami dążącej do podnoszenia ich wartości
 • nadzorowania oraz wykonywania wszelkich obowiązków właściciela związanych z posiadaniem oraz wynajmowaniem nieruchomości
 • pozyskiwania oraz utrzymywania pozytywnych relacji z najemcami
 • zarządzenia kontraktami dostawców usług takich jak sprzątanie, ochrona, nadzór techniczny, dostawa mediów
 • wykonywania wszelkich wymaganych prawem przeglądów oraz inspekcji budynku i jego poszczególnych elementów

-Kluczowe jest dla nas, aby zauważać i realizować potencjał naszych pracowników. Dlatego też niezmiernie się cieszymy, że tak odpowiedzialne stanowisko zajmie osobą, związana z Arcadis od kilku lat i mająca pozytywny wkład w realizowane projekty i rozwój firmy – dodaje Maciej Tertelis, Dyrektor Pionu Budownictwa, Property & Investment Sector.

Jako Head of Business Advisory Wiktor będzie pracował m.in. nad:

 • reprezentacją Arcadis Poland w europejskiej oraz globalnej strukturze Arcadis w sektorze Property & Investment,
 • monitorowaniem i kontrolą jakości realizacji umów z klientami oraz podwykonawcami
 • cross-sectorowe wparcie kadry managerskiej w organizacji, kontroli oraz rozwoju usług Technical Due Diligence, Project / Bank Monitoring / Environmental Due Diligence
 • opracowywanie nowych procedur dla realizacji usług w sektorze Property & Investment mających na celu wzrost jakości opracowań Arcadis
 • nadzorowanie wdrażania nowych narzędzi cyfrowych w sektorze Property & Investment
 • rozwojem relacji z Global Excellence Center w ramach pracy nad projektami w sektorze Property & Investment

Autor:

Arcadis Sp. z o.o.

Last Updated on 6 grudnia, 2021 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA