Debata Executive Club „Zrównoważone Budownictwo” już 2 grudnia

Debata Executive Club „Zrównoważone Budownictwo” już 2 grudnia

Już 2 grudnia 2021 roku spotkamy się w hotelu Regent w Warszawie, gdzie odbędzie się organizowana przez Executive Club debata skupiona na tematyce zrównoważonego budownictwa. Celem spotkania będzie merytoryczna dyskusja na temat odpowiedzialności względem użytkowników oraz środowiska naturalnego w sektorze budownictwa. Transmisja wydarzenia zostanie udostępniona poprzez kanał Executive Club w serwisie Youtube.

Wśród prelegentów będziemy mogli zobaczyć Pana Adama Ambrozika (VELUX Polska), Pana Nicolasa Depret (Eurovia Polska), Pana Andrzeja Losor (Górażdże Cement SA), Pana Roberta Jacka Moritz (ALTA SA), Pana Adama Targowskiego (Skanska Commercial Development Europe) oraz Pana Bartosza Tokarskiego (EIB SA). Debatę poprowadzi Pan Wiktor Piwkowski, Prezes Zarządu Fundacji Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa.

Zaproszeni prelegenci poruszą najbardziej aktualne zagadnienia związane ze zrównoważonym budownictwem. Podczas dyskusji poznamy trendy w ekologicznym budownictwie oraz działania, które mają sprawić, że budownictwo jest bardziej przyjazne użytkownikom. Porozmawiamy również o odpowiedzialności i tym samym minimalizowaniu negatywnego wpływu na środowisko naturalne przez wszystkie procesy powstawania inwestycji. Nie zabraknie również kwestii dotyczącej innowacji z obszaru automatyki dla budynków, która miałaby redukować straty energii.

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami dotyczącymi wydarzenia na stronie organizatora: https://executiveclub.pl/zrownowazone-budownictwo/


Last Updated on 26 listopada, 2021 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA