Popeyes® otwiera kultową sieć restauracji w Rumunii

Popeyes® otwiera kultową sieć restauracji w Rumunii

Ten krok oznacza początek ekspansji marki w Europie Wschodniej.

BUKARESZT, Rumunia –(BUSINESS WIRE)– Marka Popeyes® i Sterling Cruise z dumą informują o nowej umowie na wyłączność dotyczącej rozwoju marki Popeyes w Rumunii, zakładającej otwarcie 90 restauracji w ciągu najbliższych dziesięciu lat. Będzie to debiut tej sieci restauracji w regionie.

Niniejsza informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść jest dostępna tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20211028005370/en/.

„Z radością informujemy o wspaniałych wiadomościach napływających z Rumunii, gdzie ogłosiliśmy ambitne plany wprowadzenia do tego kraju jednej z najpopularniejszych na świecie restauracji serwujących dania ze smażonego kurczaka – powiedział David Shear, prezes Popeyes Louisiana Kitchen na rynkach międzynarodowych. – Popeyes należy do najszybciej rozwijających się marek restauracyjnych w USA. Nasze pojawienie się w Rumunii odzwierciedla zaangażowanie w serwowanie naszej charakterystycznej mieszanki przypraw, smaków i doświadczeń coraz większej liczbie gości na całym świecie”.

Umowa ta oznacza kontynuację planów ekspansji Popeyes w Europie, gdzie sieć restauracji jest już obecna w Hiszpanii i Szwajcarii, a jeszcze w tym roku planowane jest otwarcie lokali w Wielkiej Brytanii. Rumuńscy miłośnicy kurczaków już wkrótce będą mogli skosztować znanych na całym świecie produktów Popeyes, w tym popisowej kanapki Chicken Sandwich, oraz wielu innych. Popeyes korzysta z tej samej receptury od prawie 50 lat; słynny smażony kurczak jest marynowany przez co najmniej 12 godzin, formowany i panierowany ręcznie, a następnie wolno przyrządzany do perfekcji przy użyciu zastrzeżonej techniki kulinarnej. Za menu odpowiada wewnętrzny zespół profesjonalnie wyszkolonych kucharzy z pasją podchodzących do uhonorowania przeszłości i jednoczesnego wprowadzania innowacji w smakach, potrawach i tradycjach Luizjany.

„Z niesamowitą dumą wprowadzamy słynną markę Popeyes do oferty gastronomicznej w Rumunii. Nasi goście pokochają kultowe doznania smakowe Popeyes i niesamowite kurczaki, które sprawiają, że marka ta jest tak znana na całym świecie – oświadczył rzecznik Sterling Cruise. – Ponadto wprowadzenie na rynek przyczyni się do rozwoju rumuńskiej gospodarki poprzez stworzenie setek nowych miejsc pracy w ciągu najbliższych lat. Nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni”.

Oprócz przepysznych potraw Popeyes dokłada wszelkich starań, aby zapewnić gościom najlepsze w swojej klasie usługi, zarówno w restauracjach, jak i online. Marka wprowadza swoje wiodące na rynku rozwiązania cyfrowe do Rumunii, kładąc nacisk na jak najbardziej uproszczone zamawianie jedzenia. Restauracje Popeyes będą wyposażone w cyfrowe ekrany do składania zamówień, zamówienia mobilne, obsługę przy stoliku oraz dostawę, dzięki czemu goście mogą wygodnie zamawiać i delektować się wyśmienitymi daniami Popeyes w dowolny sposób.

Sterling Cruise to obejmująca wiele marek grupa restauracyjna założona w 2014 roku, która obecnie prowadzi blisko 40 obiektów w całej Rumunii. Otwarcie pierwszej w Rumunii restauracji Popeyes planowane jest na 2022 rok.

Popeyes®

Last Updated on 8 listopada, 2021 by Redakcja

KATEGORIA