HEISHA DNEST2 na nowo definiuje autonomiczne drony

W dniu 28 września 2021 r. miała miejsce premiera HEISHA DNTEST2 – drugiej generacji drona firmy HEISHA TECH. DNEST2 to gotowy do użycia, w pełni zautomatyzowany zdalny system do gromadzenia danych w powietrzu. Rozwiązanie to eliminuje potrzebę pilotażu, tworząc zupełnie nową jakość pracy z dronami. DNEST2 to nie tylko stacja ładowania bezzałogowych statków powietrznych, ale również rozwiązania smart home.

Choć określa się je „bezzałogowymi”, urządzeniami tymi musi sterować wykwalifikowany pilot. HEISHA dąży do stworzenia statków całkowicie bezobsługowych – jednym z pierwszych kroków w tym kierunku było wprowadzenie pod koniec 2020 r. systemu DNEST1.

HEISHA DNEST2 to z kolei efekt udoskonaleń i poprawek, jakie wprowadzono od czasu premiery pierwowzoru na podstawie opinii użytkowników. System stanowi doskonałe narzędzie dla firm świadczących usługi dronowe, których flota obejmuje komercyjne drony pochodzące od różnych producentów. DNEST2 to uniwersalne rozwiązanie dla operatorów korzystających z szeregu dronów o różnych zastosowaniach w miejscu realizacji zamówienia.

Użytkownicy nieposiadający kwalifikacji ani wiedzy w zakresie pilotażu bezzałogowych statków powietrznych zyskają możliwość łatwej obsługi tych urządzeń. DNEST2 ułatwi użytkownikom zdalną ocenę gruntów, nieruchomości, gospodarstw hodowlanych, łowisk, fabryk czy innych obiektów wymagających stałego nadzoru albo nagrywania w czasie rzeczywistym z powietrza.

Dzięki najnowszemu rozwiązaniu drony różnych producentów mogą korzystać z tej samej platformy ładowania, zapewniając szeroką gamę zastosowań.

DNEST2 to również łatwość sterowania. Użytkownicy mogą obsługiwać drona zdalnie za pośrednictwem aplikacji DNEST, podobnie jak w grze. W razie konieczności bardziej specjalistycznej obsługi sterowanie może odbywać się z poziomu centrum dowodzenia. Bazujący na sztucznej inteligencji system precyzyjnego lądowania pozwala na korzystanie z drona zarówno w dzień, jak i w nocy.

Zdalne systemy monitorowania i diagnostyki z kolei zapewniają prostą i inteligentną konserwację urządzenia. Produkt posiada certyfikaty CE, FCC i innych zewnętrznych jednostek certyfikujących.

Łatwość obsługi HEISHA DNEST2 sprawia, że z technologii bezzałogowych statków powietrznych może korzystać każdy. Dla zainteresowanych przewidziano bezpłatne loty próbne. Chętni proszeni są o kontakt mailowy na adres info@heishatech.com. Firma HEISHA jest w pełni przygotowana do przyjmowania zamówień. Czas realizacji wynosi 30 dni.


Autor:

Polska Agencja Prasowa

Last Updated on 15 października, 2021 by Anastazja Lach

Udostępnij
KATEGORIA