Executive Magazine patronem medialnym Akademii Rachunkowości Zarządczej

Executive Magazine patronem medialnym Akademii Rachunkowości Zarządczej

Mamy wielką przyjemność być partnerem medialnym nowego szkolenie cyklicznego Uniwersytetu Warszawskiego, skierowanego do kadr kierowniczych – Akademii Rachunkowości Zarządczej.

Fundacja Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego uruchomiła nowe szkolenia biznesowe dla osób podejmujących istotne decyzje związane z analizą danych finansowych. Akademia Rachunkowości Zarządczej zapewni uczestnikom umiejętności lepszego planowania procesów i zarządzania kosztami, np. produkcji, a także szacowania przyszłych wydatków, co wymaga wykorzystania analitycznego myślenia, zestawiania danych oraz tworzenia budżetów.

Szkolenie ma na celu przekazanie uczestnikom podstawowej wiedzy z obszaru rachunkowości zarządczej, zorientowanej na wsparcie w zarządzaniu biznesem oraz na podejmowanie optymalnych decyzji biznesowych w  oparciu o informacje finansowe. Uczestnicy dowiedzą się jak w optymalny sposób przygotować budżet, jakie koszty traktować jako istotne przy podejmowaniu decyzji biznesowych, jak zoptymalizować plan produkcji i sprzedaży przy ograniczonych zasobach, w jaki sposób wykorzystując wskaźniki finansowe ocenić wyniki firmy, jak skalkulować opłacalność projektów inwestycyjnych oraz o właściwych sposobach zarządzania centrami odpowiedzialności w organizacjach.

Zakres tematyczny szkolenia to wybrane obszary kontrolingu zorientowane na wspieranie kadry kierowniczej w podejmowaniu optymalnych decyzji biznesowychw oparciu o informacje finansowe.

Akademia Rachunkowości Zarządczej kierowana jest do zarządów małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, dyrektorów działów planujących budżety oraz pracowników działów controlingu.

Jest to dwudniowe szkolenie, które odbywa się w budynku Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego lub online, na platformie Zoom.


Strona szkolenia: http://www.wz.uw.edu.pl/portale/fundacja/dzial/akademia-rachunkowosci-zarzadczej

Last Updated on 2 marca, 2023 by Anastazja Lach

KATEGORIA
TAGS