Green Industry Summit 2023 zbliża się wielkimi krokami!

Green Industry Summit 2023 zbliża się wielkimi krokami!

Jedno z najważniejszych wydarzeń branży przemysłowej – konferencja Green Industry Summit odbędzie się 18 października 2023 roku w hotelu Sheraton Grand Warsaw.

“Green Industry Summit” stanie się areną dyskusji na temat trudnych prób, jakie czekają sektor przemysłowy w najbliższych latach, szczególnie jeśli chodzi o dążenie do zrównoważonego rozwoju. Będzie to także doskonała okazja do analizy i refleksji nad nowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami, które mogą pomóc w przejściu na zielone technologie i zrównoważone praktyki biznesowe, umożliwiając przemysłowi równocześnie bycie konkurencyjnym i ekologicznym.

W wybitnym gronie prelegentów i uczestników przeanalizujemy zagadnienia związane z optymalizacją procesów produkcyjnych, logistyki, transformacją sektora energetycznego oraz budowlanego w kierunku neutralności klimatycznej. Współpraca przy tym wydarzeniu stwarza możliwość wypowiedzenia się w eksperckim gronie, wśród osób i firm silnie związanych z sektorem przemysłowym. Jest to też okazja do wzmocnienia pozytywnego wizerunku firmy oraz wyróżnienia jej jako jednej z liderów zielonego przemysłu.

Zwieńczeniem konferencji będzie wieczorna gala rozdania nagród „Diamenty Green Industry”, podczas której zostaną uhonorowane firmy oraz liderzy, wyróżniający się dużą dynamiką wzrostu, korzystający z innowacyjnych rozwiązań pozwalających m.in. na optymalizację procesów produkcyjnych w ramach realizacji celów zrównoważonego rozwoju.


Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: https://executiveclub.pl/green-industry-summit/

Last Updated on 29 września, 2023 by Anastazja Lach

KATEGORIA