3. edycja debaty Digital Company odbędzie się 28 września w hotelu Regent w Warszawie

28 września w hotelu Regent w Warszawie odbędzie się organizowana przez Executive Club debata „Digital Company: Trendy i technologie, które zmieniają biznes”. Głównymi tematami przewodnimi części merytorycznej wydarzenia będą zagadnienia dotyczące digitalizacji i automatyzacji oraz cyberbezpieczeństwa.

Trzecia edycja wydarzenia będzie okazją do dyskusji między ekspertami z sektora IT, dostawcami rozwiązań, oraz przedstawicielami firm na co dzień wykorzystujących oferowane rozwiązania z zakresu nowych technologii i digitalizacji. Podczas debaty poznamy odpowiedzi m. in. na pytania: jakie działania musi podjąć każda firma aby osiągnąć przewagę ekonomiczną w cyfrowym świecie? Jak digitalizacja może poprawić produktywność firm? Jakie korzyści daje chmura i jakie są zagrożenia związane z gromadzeniem i przetwarzaniem danych w chmurze? Dowiemy się również jak zapewnić skalowalność potrzebną do szybkiego rozwoju firmy poprzez kompleksowa cyfryzację procesów i usług. Zwieńczeniem dyskusji panelowych będzie kolacja połączona z wieczorem networkingowym.

Udział w wydarzeniu przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli kadry zarządzającej i osób piastujących stanowiska dyrektorskie w firmach działających na polskich i zagranicznych rynkach. Ilość miejsc jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie możliwość odmowy udziału w spotkaniu. Chęć udziału w wydarzeniu prosimy zgłaszać na adres: potwierdzenia@executiveclub.pl

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem z zeszłorocznej edycji TUTAJ oraz do obejrzenia całości wydarzenia na YouTube.

https://www.youtube.com/watch?v=Yfg3rwiuHrs&feature=emb_title

Jak co roku, podczas wydarzenia „Digital Company” podkreślamy wagę cyberbezpieczeństwa. Zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem danych w sieci poświęciliśmy nasz webinar „Cyberbezpieczeństwo”, dostępny na naszym kanale YouTube.

https://www.youtube.com/watch?v=uMPQyYPQXHc

 

Last Updated on 1 listopada, 2021 by Redakcja

KATEGORIA