CUSHAPP – nowa aplikacja dla budynków biurowych w Cushman & Wakefield

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield na początku grudnia 2021 r. rozpoczęła kampanię „WakeAPP Your Office”, której celem jest „obudzenie” właścicieli nieruchomości biurowych na nowe rozwiązania i przygotowanie biur na powrót użytkowników po pandemii. Oprócz usług związanych z analizą funkcjonowania obiektu, budowania społeczności, inwestycji w widoczność budynku na rynku i rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo użytkowników, Cushman & Wakefield oferuje właścicielom dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych dzięki aplikacji budynkowej CushApp, powstałej dzięki strategicznej współpracy z firmą spaceOS.

spaceOS jest powstałym w 2016 roku, wiodącym dostawcą technologii informacyjnych (PropTech scaleup) dla nieruchomości komercyjnych, przestrzeni coworkingowych, oraz przedsiębiorstw wdrażających pracę hybrydową.

Aplikacja budynkowa CushAPP to kompletny zestaw narzędzi dla właścicieli budynków, służący m.in. do zarządzania powierzchnią biurową i elastyczną oraz do komunikacji z najemcami i zarządzania społecznością w hybrydowym miejscu pracy. Aplikacja ma rozbudowane funkcjonalności, w tym dostęp do programów, udogodnień i usług, zarówno w obrębie nieruchomości, jak i w bezpośrednim sąsiedztwie budynku, co pozwala zachęcić nowych i utrzymać obecnych najemców.  

-CushAPP to nietuzinkowa i wielowymiarowa aplikacja dla budynków biurowych, dzięki której użytkownicy znacznie wygodniej mogą korzystać z oferowanych udogodnień, a właściciele są w stanie zoptymalizować wszystkie procesy operacyjne związane z zarządzaniem powierzchniami i społecznością w budynku. CushAPP znacząco usprawnia funkcjonowanie pracowników wewnątrz budynku, dzięki takim funkcjonalnościom jak: kontrola dostępu, awizacja gości, zgłaszanie usterek, zamawianie posiłków ze strefy gastronomicznej, rezerwacja miejsc parkingowych czy sal konferencyjnych w przestrzeniach wspólnych. Wszystko dzięki jednej aplikacji w telefonie. CushAPP to rozwiązanie “WIN-WIN” – dla pracowników wygoda, a dla właściciela i zarządcy – dostęp do danych służących optymalizacji kosztów operacyjnych – mówi Grzegorz Dyląg, Partner, Head of Asset Services Business Space, Cushman & Wakefield.

CushAPP buduje społeczność. Umożliwia informowanie użytkowników o wszystkich aktywnościach w budynku, pozwala na kontakt pomiędzy najemcami. To istotny argument dla firm, które próbują znaleźć argumenty, aby przekonać swoich pracowników, żeby wrócili do biura.

-CushAPP oferuje najemcom unikalny „user expierience” przede wszystkim poprzez możliwość korzystania z budynku „on-click”, co przekłada się na zadowolenie pracowników z miejsca pracy i chęć pozostania w budynku. To dzięki aplikacji prowadzimy efektywny dialog z pracownikami – dużo szybciej i skuteczniej informujemy o działaniach w budynku niż przez tradycyjne formy reklamowe. Aplikacja pomaga nam realizować akcje z zakresu well-being, integrować społeczność budynkową i niemalże natychmiast otrzymujemy informacje zwrotne od pracowników pozwalające nam na błyskawiczną reakcję w każdym obszarze działalności i wdrażanie zmian. CushAPP to kolejny krok w innowacyjnym rozwoju naszych usług, warto poznać to narzędzie i przekonać się o jego zaletach – mówi Sylwia Wiszowata-Łazarz, Associate Director, Head of Marketing Asset Services, Cushman & Wakefield.


Autor:

Cushman & Wakefield

Informacje o autorze:

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 50 tysięcy pracowników w 400 biurach i 60 krajach na całym świecie. W 2020 roku jej przychody wyniosły 7,8 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.com lub na Twitterze: @CushWake 

Last Updated on 11 stycznia, 2022 by Anastazja Lach

Udostępnij