Andersen Global zwiększa obecność w Afryce.

Andersen Global zwiększa obecność w Afryce.

SAN FRANCISCO–(BUSINESS WIRE)– Andersen Global zwiększa obecność w Afryce, zawierając umowę o współpracy z kancelarią Windhoek Accounting and Taxation w Namibii.

Założona w 2015 r. kancelaria Windhoek Accounting and Taxation oferuje kompleksową obsługę podatkową, płacową, księgową, a także w zakresie doradztwa biznesowego, rejestracji działalności, własności intelektualnej i usług imigracyjnych. Kancelaria, której przewodzi wspólnik zarządzający Julius David, mieści się w Windhoek i świadczy usługi na rzecz osób fizycznych i przedsiębiorstw działających w Namibii i za granicą.

„Naszym głównym celem jest zapewnienie klientom pomocy w oparciu o sprawną realizację naszych wysokiej klasy rozwiązań – powiedział Julius. – Kancelarie członkowskie i współpracujące z Andersen Global posiadają bogate doświadczenie w swoich regionach, dlatego zależy nam na współpracy z nimi i zyskaniu dostępu do zasobów i wiedzy, jakie oferują, by mogli z nich korzystać nasi klienci”.

„Rozległa wiedza, jaką Julius i jego zespół posiadają na temat miejscowych przepisów, oraz zaangażowanie na rzecz świadczenia klientom najwyższej klasy usług, wzmacniają naszą pozycję w Namibii, pozwalając na rozszerzenie oferty o uzupełniające usługi podatkowe na tym rynku. Jest to ważna współpraca, która umocni naszą pozycję w regionie, umożliwiając dalszy rozwój na jego terenie”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 9 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w przeszło 323 miejscach.

Last Updated on 2 listopada, 2021 by Redakcja

KATEGORIA
TAGS