Dlaczego lokalizacja jest kluczowa przy wyborze hotelu na konferencję?

Dlaczego lokalizacja jest kluczowa przy wyborze hotelu na konferencję?

Jakie czynniki wpływają na wysoką frekwencję uczestników podczas wydarzenia: atrakcyjny program, interesujący prelegenci czy może gwiazda wieczoru?

Powyższe uwarunkowania są bardzo istotne, natomiast warto pamiętać o komforcie pracy organizatora jak i gości konferencji. Przede wszystkim kluczowe znaczenie ma lokalizacja hotelu, dogodny dojazd każdym środkiem transportu oraz przestronny parking.

Skupiając się na obiektach warszawskich należy zwrócić uwagę na Arche Hotel Krakowska****. Ten nowoczesny hotel, z możliwością zakwaterowania do 700 osób w 344 pokojach, zlokalizowany jest w stołecznej dzielnicy biznesowej, przy Al. Krakowskiej, 4 km od Lotniska Chopina. Hotel dysponuje parkingiem podziemnym na 170 miejsc. Największa sala konferencyjna o powierzchni 1000 mkw, z możliwością podziału na 6 mniejszych, pozwala na organizację najbardziej zaawansowanych logistycznie wydarzeń.

Dogodna lokalizacja to również sąsiedni Arche Hotel Geologiczna***, oferujący 70 pokoi oraz salę konferencyjną o powierzchni 150 mkw z dostępem do światła dziennego. Znajdujący się w obiekcie podziemny parking oraz bezpośrednio usytuowany przystanek komunikacji miejskiej są ważnym argumentem dla organizacji spotkań biznesowych. Jest to również wygodny punkt odpoczynku podczas podróży służbowych.

Jeżeli chcemy uniknąć rozproszenia gości po zakończeniu konferencji i  mieć gwarancję pełnej obecności na wieczornej gali, kluczowym jest wybór hotelu znajdującego się poza centralnymi dzielnicami Warszawy. Godnym uwagi jest Hotel Puławska Residence****, zlokalizowany 5 km od Lotniska Chopina w spokojnej części Ursynowa. Obiekt oferuje 197 pokoi, parking podziemny dla 98 samochodów oraz salę konferencyjną o powierzchni 270 mkw.

Zielonym punktem w tej samej części Warszawy jest Arche Hotel Poloneza*** z 150 pokojami i dwoma salami konferencyjnymi. Obiekt zlokalizowany przy dwóch trasach: S2 i S79, a jednocześnie jest to miejsce z dala od zgiełku miasta.


Autor:

Grupa Arche

Last Updated on 18 marca, 2021 by Karolina Ampulska

Udostępnij
KATEGORIA