Nefryt i Topaz w portfolio Cushman & Wakefield

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield objęła zarządzanie budynkami Nefryt i Topaz, zlokalizowanymi na warszawskim Mokotowie.

Nefryt i Topaz to biurowce klasy A zlokalizowane w pobliżu ul. Domaniewskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów. Budynki zaprojektowane są na planie asymetrycznej litery H, a ich wyróżnikiem są unikatowa architektura oraz ciekawe przestrzenie wspólne, w których skład wchodzą, m.in. ogrody zimowe i ogrody na zewnętrznych dziedzińcach. Łączna powierzchnia budynków biurowych przekracza 27 tys. mkw.

Nefryt i Topaz są kolejno dziewiątym i dziesiątym budynkiem zarządzanym przez firmę Cushman & Wakefield dla jednego klienta. Jest to dla nas wyróżnienie i jednocześnie potwierdzenie poziomu świadczonych usług oraz zwieńczenie naszych dotychczasowych relacji. Wypracowane wcześniej standardy i procedury pozwalają nam na bardzo sprawne przejęcie budynków oraz dostosowanie się do oczekiwań w krótkim czasie – mówi Grzegorz Dyląg, Head of Asset Services Business Space, Cushman & Wakefield.

W wyniku zdobycia wysokiej oceny efektywności budynków w obszarach zarządzania, ekologii oraz zużycia wody i energii Nefryt i Topaz otrzymały certyfikat BREEAM in-use na poziomie Excellent w kategoriach Asset i Management.

Wysoki standard, nowoczesne technologie, inteligentne rozwiązania oraz elastyczność aranżacji – tak w kilku słowach można podsumować te dwa budynki. Nefryt i Topaz to naprawdę ciekawe projekty, więc tym bardziej cieszymy się, że znalazły się w naszym portfolio – mówi Bożena Jurek, Senior Property Manager, Cushman & Wakefield.


Autor:

Cushman & Wakefield

Last Updated on 1 listopada, 2021 by Redakcja

Udostępnij
KATEGORIA