Nowi liderzy w dziale nieruchomości biurowych i magazynowych na Europę Środkowo-Wschodnią

Nowi liderzy w dziale nieruchomości biurowych i magazynowych na Europę Środkowo-Wschodnią

Wiodąca firma doradcza Cushman & Wakefield niedawno poinformowała o nowych nominacjach na stanowiska kierownicze w Europie Środkowo-Wschodniej, których celem jest zapewnienie klientom w regionie usług najwyższej jakości. Awanse te wzmacniają kluczowe obszary działalności firmy, w tym dział powierzchni biurowych oraz przemysłowych i logistycznych.

Joanna Sinkiewicz z Polski została dyrektorem działu powierzchni magazynowych na Europę Środkowo-Wschodnią, a Radka Novak z Czech będzie pełniła funkcję dyrektora działu powierzchni biurowych na ten region.

Radka Novak ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości i należy do ścisłego grona najbardziej cenionych specjalistów w Czechach. Dołączyła do Cushman & Wakefield w 2008 roku i od tego czasu z sukcesem kieruje wiodącym na rynku działem powierzchni biurowych, doradzając takim kluczowym najemcom jak Amazon, Facebook i KPMG. Radka opracowuje efektywne strategie marketingowe i najmu, mające na celu wzrost wartości inwestycji i aktywów, a czerpie przy tym z 10-letniego doświadczenia zawodowego, które zdobyła w międzynarodowej firmie deweloperskiej Skanska. Radka kocha zwierzęta i uwielbia spędzać wolny czas z nimi i rodziną na wsi.

Kraje regionu Europy Środkowo-Wschodniej mają wspólne korzenie, bardzo skutecznie działające zespoły oraz klientów o zbliżonym profilu. Od zawsze miałam nadzieję, że będziemy mogli połączyć nasze wysiłki i doświadczenia oraz zaprezentować nasze różnorodne, nieduże kraje jako jeden silny region – wszystko po to, aby stworzyć lepsze warunki do dalszego rozwoju firmy. Bardzo się cieszę, że mogę teraz przekuć te nadzieje w konkretne działania oraz połączyć siły z wieloma inspirującymi kolegami i koleżankami, którzy kierują pracą działów powierzchni biurowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Moim głównym zadaniem będzie koordynowanie rozwoju biznesu na rzecz naszych wspólnych klientów – najemców. Planuję również rozbudowę platformy wymiany danych i informacji, co pozwoli usprawnić procesy komunikacji i raportowania na rzecz naszych klientów – wynajmujących w regionie Europy Środkowo-Wschodniej – mówi Radka Novak, dyrektor działu powierzchni biurowych na Europę Środkowo-Wschodnią.

Joanna Sinkiewicz wzmacnia i rozbudowuje dział powierzchni przemysłowych i logistycznych w Polsce od 2017 roku, jednocześnie poszerzając zakres oferowanych usług. Ma wieloletnie doświadczenie we współpracy z najemcami reprezentującymi różne branże. Joanna jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie i Marketing, ze specjalizacją z zakresu gospodarki nieruchomościami. Joanna posiada tytuł Dyplomowanego Specjalisty Komercyjnych Inwestycji (CCIM) oraz należy do stowarzyszenia doradców na rynku nieruchomości SIOR (Society of Industrial Office Realtors). Z sukcesem łączy funkcję lidera zespołu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej z byciem mamą dwójki córeczek. Zwraca uwagę na ekologię i zrównoważony rozwój – nie tylko w życiu prywatnym, lecz także zawodowym. Dlatego też w pracy edukuje klientów, podkreślając znaczenie nowoczesnych rozwiązań ekologicznych w magazynach.

Działy powierzchni przemysłowych i logistycznych firmy Cushman & Wakefield od wielu lat należą do grona czołowych agencji na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Na przestrzeni ostatnich trzech lat stworzyliśmy zespół ekspertów dysponujących rozległą wiedzą z różnych dziedzin, a dzięki współpracy opracowujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Sukcesy naszych specjalistów wykazały poza wszelką wątpliwość, że nasz zespół rozwija się we właściwym kierunku w oparciu o nowatorską strategię, która wychodzi naprzeciw szybko zmieniającym się oczekiwaniom rynku. Przed nami wiele wyzwań, ale inteligentne i strategiczne podejście oraz efektywna współpraca umożliwią realne zmiany. Moim celem jest wspieranie osobistego rozwoju naszych wspaniałych ekspertów, wzmacnianie ich mocnych stron i pracy zespołowej, inwestowanie w nowe technologie umożliwiające podnoszenie wydajności i standardów, a także koncentrowanie się na najbardziej obiecujących obszarach rynku. Chcemy tworzyć zintegrowany zespół posiadający realny wpływ na kształt rynku i jego standardy. Dzięki współpracy z odpowiednimi osobami można osiągnąć wszystko – powiedziała Joanna Sinkiewicz, dyrektor działu powierzchni magazynowych na Europę Środkowo-Wschodnią.


Autor:

Cushman & Wakefield

Last Updated on 24 czerwca, 2021 by Karolina Ampulska

Udostępnij
KATEGORIA