Reesco Retail dołącza do Polskiej Rady Centrów Handlowych

Reesco Retail dołącza do Polskiej Rady Centrów Handlowych

Spółka Reesco Retail, należąca do Grupy Reesco, dołączyła do społeczności PRCH. Nowy członek wesprze organizację wnosząc wiedzę w obszarze planowania i realizacji przebudów różnego typu obiektów handlowych.

Reesco Retail specjalizuje się w budowaniu i przebudowywaniu powierzchni handlowych. Zespół działa na trzech płaszczyznach: od dostosowania powierzchni i wykonania prac aranżacyjnych dla najemcy, przebudowy obiektu dla wynajmującego, a skończywszy na budowie obiektów o charakterze retail parków i obiektów typu convenience center. Reesco Retail doradza klientom, kosztorysuje i kontroluje koszty budowy, a także projektuje, nadzoruje i wykonuje prace budowlane w ramach design & build.

Właściciele i zarządcy obiektów retailowych potrzebują doświadczonych partnerów, którzy będą umieli przeprowadzić cały proces inwestycyjny z uwzględnieniem nowych potrzeb dotyczących przebudowy, rozbudowy lub rearanżacji powierzchni. Chcemy jak najszerzej dotrzeć do sektora i wspierać go doradzając oraz odpowiadając na potrzeby związane z przebudowami obiektów handlowych. Dołączenie do organizacji zrzeszającej firmy, w których rękach znajduje się aż 70% powierzchni centrów handlowych w Polsce, jest dla nas ważnym krokiem w tym kierunku – mówi Lucyna Śliż, Head of Development, Reesco Retail.

Managerowie i inżynierowie Reesco Retail zdobyli doświadczenie po stronie agencji doradczych, reprezentowania sieci handlowych i generalnego wykonawstwa dla rynku retail. Reesco Retail należy do Grupy Reesco, która w ciągu ostatnich 10 lat dostarczyła na rynek ponad 700 000 mkw. nowej przestrzeni biurowej, handlowej i hotelowej. Spółka Reesco Retail jest odpowiedzialna za kompleksową przebudowę CH Bonarka w Krakowie.

Cieszymy się, że Spółka Reesco Retail zdecydowała się dołączyć do PRCH. To dowód zaufania dla działań prowadzonych przez naszą organizację w ostatnim, bardzo trudnym dla całej branży czasie. Jesteśmy przekonani, że siła firm członkowskich wynika z wymiany wiedzy i doświadczeń poszczególnych członków, dlatego liczymy, że nawiązana współpraca pomoże rozwijać się zarówno Reesco Retail, jak i wzmocni głos całej naszej organizacji – mówi Krzysztof Poznański, Dyrektor Zarządzający PRCH.

Polska Rada Centrów Handlowych to największa organizacja w Polsce zrzeszająca ponad 200 firm z sektora centrów handlowych, działająca na rzecz rozwoju branży. Reprezentuje interesy członków w relacjach z administracją publiczną oraz innymi organizacjami branżowymi krajowymi i międzynarodowymi. Zapewnia swoim członkom dostęp do specjalistycznych raportów i analiz dotyczących kondycji sektora centrów handlowych, ułatwia wymianę doświadczeń i przepływ wiedzy wśród zrzeszonych w niej przedsiębiorstw. Struktura członków PRCH i szeroka rozpiętość oferowanych przez firmy członkowskie usług pozwala stowarzyszeniu na udział i kreowanie dyskusji w obszarach ważnych dla funkcjonowania sektora centrów handlowych.


Autor:

Reesco


http://www.reesco.pl
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/10443559/
Instagram: https://www.instagram.com/reesco.pl/

Last Updated on 24 czerwca, 2021 by Karolina Ampulska

Udostępnij
KATEGORIA