Trwają prace w Miasteczku U-City Residence

Trwają prace w Miasteczku U-City Residence

Prawdziwie wiosenna pogoda zawitała ostatnio na warszawski Ursus, gdzie trwają prace wykończeniowe w Miasteczku U-City Residence, którego generalnym wykonawcą jest Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD, a inwestorem Acciona Nieruchomości, wchodząca w skład znanej hiszpańskiej Grupy Acciona. Obecnie prowadzone są m.in. prace instalacyjne i elewacyjne, a także przygotowanie do zagospodarowania terenów zewnętrznych.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Kuryłowicz & Associates, która stworzyła niezwykle estetyczny projekt. Nowoczesna architektura i biały kolor elewacji idealnie komponuje się z błękitem nieba i zieloną okolicą. Na balkonach pojawiły się również białe balustrady, które stanowią doskonałe wykończenie brył budynków.

Kompleks U-City Residence składa się z sześciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych tworzących spójne i przyjazne osiedle. W skład miasteczka wchodzi blisko 170 mieszkań z tarasami, loggiami lub ogrodami o metrażach od 34 do 140 m2, w tym również mieszkania dwupoziomowe.

Budowa prowadzona jest z zachowaniem najwyższych standardów jakości, z wykorzystaniem sprawdzonych materiałów oraz najnowszych technologii. Konstrukcja budynków zakłada zastosowanie nowoczesnych elementów prefabrykowanych, w tym płyt stropowych filigran, biegów schodowych oraz balkonów.

Prace postępują terminowo, ich zakończenie planowane jest na 3 kwartał tego roku.


Autor:

F.B.I. TASBUD

Last Updated on 19 marca, 2021 by Karolina Ampulska

Udostępnij
KATEGORIA