Większe salony Komfort, Bel-Pol i Flugger w Homepark Targówek

Trzy marki – Komfort, Bel-Pol i Flugger, należące do grona najemców warszawskiego HOMEPARK Targówek, powiększają swoje powierzchnie i łącznie zajmą blisko 4 tys. m kw. Za transakcję odpowiada międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Firma Komfort oferuje kompleksowe rozwiązania do urządzania wszystkich pomieszczeń: łazienki, kuchni, sypialni, salonu. Posiada szeroką gamę paneli, podłóg drewnianych, dywanów, wykładzin, drzwi, dekoracji, produktów łazienkowych i kuchennych. Oferuje aranżacje łazienek i kuchni. Dostarcza inspiracji jak również zapewnia klientom dostęp do usług istotnych w procesie remontowym takich jak projektowanie, montaż, pomiar, transport, wniesienia mebli. Komfort to sieć około 160 sklepów w całej Polsce. W HOMEPARK Targówek firma Komfort posiada sklep o powierzchni blisko 3 tys. m kw. z szerokim asortymentem.

Marka Bel-Pol specjalizuje się w dystrybucji wysokiej klasy, nowoczesnych i innowacyjnych materiałów wykończeniowych, poprawiających komfort mieszkania. Firma w ponad 90 salonach sprzedaży ulokowanych w całym kraju obsługuje klientów detalicznych, ale także zajmuje się sprzedażą hurtową. Dziesięć centrów dystrybucji zaopatruje 2 000 hurtowni i sklepów branżowych na terenie całego kraju, oraz współpracuje z klientami inwestycyjnymi, realizując dostawy i montaże w obiektach, w budownictwie wielorodzinnym, hotelach, biurach itp. W 2020 roku firma przekroczyła poziom 500 mln PLN przychodu. Od lat jest liderem w branży podłóg i drzwi, nie tylko jeśli chodzi o wielkość przychodu, ale także w ocenie klientów. Sukces i rozwój firmy oparty jest na kompetencjach ponad 800 osobowej załogi, współpracy z najlepszymi architektami i najlepszymi dostawcami. Na mocy nowej umowy zlokalizowany w HOMEPARK Targówek salon Bel-Pol powiększył się trzykrotnie zajmując powierzchnię 1054 m kw.

Firma Flugger zajmuje się sprzedażą szerokiego asortymentu wysokiej jakości farb, produktów do drewna, mas szpachlowych oraz akcesoriów do prac malarskich w blisko 400 lokalizacjach na terenie całej Europy. W Polsce marka posiada 53 sklepy. Nowa powierzchnia sklepu marki  Flugger w HOMEPARK Targówek to 298 m kw.

„Powiększanie powierzchni sklepów przez trzech najemców – Komfort, Flugger, Bel -Pol  to efekty bardzo dobrej współpracy wynajmującego i najemców w centrach handlowych z portfela firmy PRADERA. Na tym przykładzie widzimy, że handel w sklepach stacjonarnych się rozwija, a Polacy bardzo chętnie robią zakupy w miejscu, w którym mogą doświadczyć kupowania, dotknąć towaru, sprawdzić jego teksturę, porozmawiać ze sprzedawcą i skorzystać z porady, a także dokonać komplementarnych zakupów w innych sklepach na terenie centrum handlowego. Wszystkie obiekty HOMEPARK to nie tylko doskonała przestrzeń do dokonywania zakupów związanych z wyposażaniem wnętrz, ale także z wielu innych kategorii z branży handlowo-usługowej – klienci z pewnością zaspokoją tu swoje potrzeby”. – mówi Beata Kokeli, Head of Retail Agency, Cushman & Wakefield.

 „Ekspansja naszych najemców – uznanych na rynku marek, to znakomity przykład popularności parku handlowego jako formuły zakupowej. Dodatkowo, komplementarna oferta w zakresie budowania, wykańczania oraz urządzania wnętrz została tu połączona z popularnymi sklepami z różnych branż, których dobór stale ulepszamy. Wszystko to sprawia, że HOMEPARK Targówek jest wygodną, bezpieczną, a co najważniejsze – lubianą destynacją zakupową dla mieszkańców Warszawy i okolic”. – komentuje Agata Brzezińska, Head of CEE w firmie Pradera.

Park Handlowy HOMEPARK Targówek, na ponad 74,545 tys. m kw., skupia przede wszystkim specjalistyczne i popularne marki z branży budowlanej, wykończeniowej oraz aranżacji wnętrz. Dzięki unikatowej formule swojego portfolio, oferuje również lubiane przez konsumentów sklepy z branży modowej, takie jak TK Maxx, czy CCC, branży elektronicznej (EURO RTV AGD, Sony Centre), sportowej (Sports Direct). Znajdziemy tu także sklepy z artykułami dla dzieci: Smyk Megastore i Świat Dziecka oraz szeroką ofertę dla zwierząt domowych w Maxi Zoo i Kakadu. Ofertę parku handlowego dopełniają popularne sklepy z artykułami kosmetycznymi: Rossmann i Superpharm. Na terenie HOMEPARK Targówek działa sklep spożywczy sieci Lidl, zapewniając szeroki wybór artykułów na codzienne zakupy. Poza tym działa tutaj przychodnia medyczna ENEL-MED, klub fitness oraz punkty gastronomiczne.

Obiektem zarządza BNP Paribas Real Estate Poland.


Autor:

BNP Paribas Real Estate Poland

Last Updated on 1 listopada, 2021 by Redakcja

Udostępnij
KATEGORIA