Blulog pozostaje optymistycznie nastawiony do post-pandemicznych wyzwań

W kontekście gospodarczym pandemia – mimo oczywistych komplikacji – wywołała potrzebę dostarczenia nowych rozwiązań, a także co z tym związane, nowych standardów w wielu sektorach.

Gwałtowny wzrost w sektorze e-commerce, zapotrzebowanie na monitoring w farmaceutyce czy nowe trendy w sektorze spożywczym pozwoliły firmie na realizację projektów i rozwój w dotychczas mniej oczywistych dla nas obszarach – wspomnieć można chociażby o rozwiązaniach do optymalizacji zarządzania logistyką magazynów wielkopowierzchniowych czy wsparcie dla utrzymania optymalnych warunków podczas transportu międzynarodowego.

Oczywiście sektorem o ogromnych możliwościach, zwłaszcza podczas ostatniego roku, okazał się sektor medyczny. Poza działalnością charytatywną i współpracą z ponad 80 szpitalami w Polsce i na świecie, dostarczamy także systemy dla Agencji Rezerw Materiałowych oraz innych instytucji medycznych w celu monitoringu szczepionek. Spowodowane pandemią braki komponentów elektronicznych i utrudnienia w komunikacji, brak możliwości osobistego udziału w targach i konferencjach na pewno jeszcze pewien czas będą wywierać wpływ na działalność firmy – niemniej jednak, Blulog pozostaje optymistycznie nastawiony do post-pandemicznych wyzwań.


Autor:

Daria Roszczyk-Krowicka, Sales and Marketing Director, Blulog


Last Updated on 1 listopada, 2021 by Redakcja

Udostępnij
KATEGORIA