Współpraca zdalna tylko z zaufanym partnerem biznesowym

Ostatnie miesiące wystawiły na próbę sposób funkcjonowania wielu firm, które w obliczu pandemii musiały wdrożyć najbezpieczniejszy w zaistniałej sytuacji tryb pracy zdalnej. Z tym zadaniem najlepiej poradzili sobie ci, dla których remote work jest codziennością.

Przykładem jest firma Britenet, która posiada 15-letnie doświadczenie we współpracy zdalnej. Realizujemy projekty nie tylko w sześciu centrach kompetencyjnych zlokalizowanych na terenie kraju, ale także w siedzibach naszych Klientów oraz poza nimi. Możemy zagwarantować wysoką jakość i efektywność działań niezależnie od miejsca świadczenia usługi. Kluczowe dla nas są jasno zdefiniowane cele, weryfikacja stopnia realizacji zadań oraz ich efektów, dbanie o komunikację w zespołach projektowych, a także samodzielność i budowanie odpowiedzialności. Udowodniliśmy, że w dobie pandemii, potrafimy sprawnie zarządzać procesami oraz dbać o motywację naszych pracowników, którzy bez względu na miejsce wykonywanej pracy, podchodzą do realizacji zadań w sposób odpowiedzialny i profesjonalny.

Zaufało nam ponad 100 polskich i międzynarodowych marek reprezentujących wiele branż m.in. finansową, bankową, edukacyjną, energetyczną, automotive oraz ubezpieczeniową. Realizujemy projekty w blisko 50 technologiach i wspieramy naszych Klientów poprzez outsourcing ekspertów IT, tworzenie systemów informatycznych, wspieranie i utrzymanie istniejących systemów, rozwój aplikacji i urządzeń mobilnych, a także rozwiązania Business Intelligence i Salesforce. Dbamy nie tylko o jakość, ale także o bezpieczeństwo. W związku z rozwijaniem i utrzymywaniem oprogramowania instytucji publicznych przeszliśmy pozytywnie wiele audytów. Dzięki temu posiadamy solidne referencje, które są gwarancją jakości i bezpieczeństwa oprogramowania wytwarzanego dla naszych Klientów. Korzystamy także z zabezpieczeń sprzętowych, sieciowych oraz systemowych.

Jesteśmy przekonani, że praca zdalna może być równie bezpieczna i efektywna, jak ta świadczona bezpośrednio z siedziby firmy. Najważniejszy jest jedynie wybór doświadczonego partnera biznesowego, którego będziemy mogli obdarzyć zaufaniem.


Autor:

Tomasz Dziki, Executive VP & Owner

Last Updated on 23 lutego, 2021 by Karolina Ampulska

Udostępnij
KATEGORIA